Zuba! – pomóż kuleczce w odnalezieniu skradzionych słodkości

Zuba! to bardzo ciekawa gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest sterowanie słodką kulką. Podczas zabawy należy unikach przeszkód w postaci kolców, wiatraków i innych, oraz zbierać energetyczne żetony i gwiazdki. Głównym bohaterem jest zabawny stworek, któremu ukradziono ulubione pożywienie – słodycze.

Podczas gry mamy szanse na wykorzystanie różnego rodzaju power-upów, które pomogą nam w osiągnięciu jak najlepszej wartości punktowej. Im dłużej uda nam się utrzymać na naszpikowanej przeszkadzajkami trasie, tym lepsze miejsce w tabeli graczy zajmiemy.

Warto wspomnieć o tym, ze aplikacja obecnie znajduje się na przecenie. Normalnie trzeba zapłacić za nią kilka dolarów, lecz dzięki łaskawości autorów (Melesta), możemy bawić się zupełnie za darmo.

W trakcie gry sterujemy kulką przy pomocy przechylania urządzenia w prawo i w lewo. Kuleczka bardzo sympatycznie przystosowuje się do naszego sposobu sterowania i reaguje wręcz natychmiast. Power-upy dostępne w grze kupujemy za zebrane gwiazdki. Fantów jest stosunkowo dużo, więc dość szybko możemy zrobić fajne zakupy w sklepie dla gracza.

W Storze znajdziemy power-upy, ulepszenia, oraz ciuszki dla naszej bohaterki. Wśród dość znanych power-upów znajdą się magnesy, rakiety, oraz kapsułki lecznicze. Nic nie stoi na przeszkodzie by dokupić sobie życia.

Podczas gry przechodzimy przez kolejne plansze bez konieczności zatrzymywania się. Muszę powiedzieć, że autorzy spisali się bardzo dobrze podczas tworzenia swojej produkcji. Jest kolorowa, wciągająca i zabawna. Polecam ją wszystkim dorosłym i dzieciom! ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button