AppSale – promocje w AppStore #86

Witajcie po tygodniowej przerwie. W 86 odcinku cyklu AppSale znajdziecie cztery promocyjne aplikacje, które naszym zdaniem zasłużyły na wyróżnienie. Wśród nich znajdą się: Polar Bowler, Dr. Panda’s Home, Ninja Mega Swing, oraz Street Racer. Na co dzień za wyżej wymienione produkcje należy zapłacić kilka dolarów, lecz dzięki promocji obecnie są zupełnie darmowe. Pamiętajcie o tym, że czas trwania wyprzedaży jest ograniczony, więc spieszcie się z decyzją :)

Polar Bowler

Polar Bowler to gra zręcznościowa, w której operujemy wyrzutnią. Naszą amunicją jest miś polarny umieszczony na kole. To właśnie on zbija czerwone kręgle, które poustawiane zostały w różnych miejscach lodowej planszy. Do pokonania mamy wiele misji, dzięki czemu zabawa nie nudzi się po kilku minutach.

W grę wchodzą power-upy, dzięki którym miś jest bardziej wydajny. Wśród nich warto wyróżnić rakiety, magnesy, bomby itp. Wyrzutnią sterujemy na dwa sposoby. Najpierw ustalamy kierunek w jakim ma zostać wystrzelony misiek, a następnie naciągamy gumę z odpowiednią siłą, by trafić do celu.

Majstrując przy kamerze możemy sprawdzić swoje położenie na lodowcu, a co za tym idzie – umiejscowienie kręgli, za które dostajemy punkty. Jeżeli macie ochotę na naprawdę fajną zabawę, pobierajcie ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

 Dr. Panda’s Home

Dr. Panda’s Home to historyka trzech słodkich zwierzaków: świnki, słonia i liska. Główni bohaterowie zamieszkują w pandzim domu i oddają się codziennym czynnościom, w tym: gotowaniu, praniu, sprzątaniu, sadzeniu roślin, czy układaniu ubrań.

Dzięki obcowaniu z aplikacją, dziecko jest w stanie w przyjemny sposób nauczyć się podstawowych domowych zadań, bawić się przy tym świetnie. W grze znajdziemy świnkę – skarbonkę, do której zbieramy pieniążki za wykonane zadania, by następnie za złote monety kupić sobie wymarzoną zabawkę z wirtualnego sklepu.

Moim zdaniem opisywana aplikacja rewelacyjnie sprawdzi się w rękach dzieci od 2-6 roku życia. Można być pewnym, że nie zadzieje się w niej nic, czego dziecko nie powinno zobaczyć.

Przecena z $2,99 na zero.

icon
Dr. Panda HomeDr. Panda LtdEducation19,99 złDownload

 

 

Ninja Mega Swing 

W Ninja Mega Swing zadanie gracza polega na skakaniu po drzewach. Co prawda głównym bohaterem aplikacji jest wojownik ninja, a nie jakaś małpa, to właśnie przyczepianie się liną do konarów jest podstawowym naszym celem.

Im dłużej uda nam się utrzymać na placu gry, tym wyższy wynik punktowy uzyskamy, a co za tym idzie – będziemy mieć większe szanse na rozwój. W grze do przejścia jest sporo poziomów, podczas których można używać ciekawych power-upów. Wydaje mi się, że najlepiej produkcja sprawdzi się na kibelku podczas kilkuminutowych posiedzeń ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Street Racer

Street Racer to gra, w której nie dzieje się jakoś nadzwyczaj dużo. To klasyczny runner, który nie ma końca. Zasiadamy za sterami czerwonego autka, które przemierza zatłoczone ulice dużego miasta. Wśród przeszkód znajdziemy jedynie żółte samochody osobowe, które mkną kilkoma pasami prosto na czołówkę z nami.

Tylko osoby posiadające duży refleks poradzą sobie z opanowaniem kierownicy. Sterowanie odbywa się za pomocą gestów (przeciąganie palcami w prawo, bądź w lewo, lub też w górę, by oddać skok). Muszę przyznać, że poziom trudności nie jest niski. Gierka jest może niezbyt wysokich lotów, ale świetnie sprawdzi się jako zabijacz czasu w kibelku, czy tramwaju.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button