Graffiti Me! – zrób ze swojego zdjęcia graffiti!

Graffiti Me! to ciekawy edytor zdjęć, dzięki któremu można uzyskać niesamowite efekty wizualne. Zamysł autorów (Bluebear) był taki, by każdy mógł zrobić sobie graffiti z własnego zdjęcia. Wyszło świetnie. Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do pobrania powiem, że do tej pory za apkę trzeba było zapłacić prawie dolara, lecz obecnie jest zupełnie darmowa.

Zanim zaczniemy się bawić w obrabianie fotki, musimy wybrać istniejącą, bądź zrobić ja w danej chwili. Gotowe zdjęcie odpowiednio kadrujemy, a następnie przechodzimy do zabawy.

Kiedy zdjęcie będzie już na swoim miejscu, będziemy musieli trochę się przy nim powysilać, by wyszedł majstersztyk. Dzięki zakładkom umieszczonym na dolnym pasku wszystko idzie gładko i przyjemnie.

Pierwszą rzeczą jaką robimy po ustawieniu fotki jest dobranie kolorystyki. Możemy postawić na wybrany z kilkunastu propozycji filtr. Wśród nich znajdzie się amerykańska flaga, biało-czerwone barwy (przeze mnie zastosowane do symboliki naszego kraju), bądź inne. Za pomocą specjalnego suwaka decydujemy o nasyceniu kolorów na murze.

Kolejną zakładką jest spray, dzięki któremu możemy dowolnie mazać po swoim dzieje. Ostatnią opcją jest wstawianie tekstu w stylu graffiti. Wpisujemy dowolne słowo, bądź zdanie, a następnie dobieramy kolor i czcionkę. Ostatnim krokiem jest umieszczenie tekstu na ścianie. Przy tym możemy pochylać napis, zwiększać go, bądź zmniejszać.

Efekty uzyskane po zastosowaniu opisywanego narzędzia są naprawdę ciekawe. O ile nie jestem wielką fanką tego typu apek, to tą zdecydowanie pozostawię na swoim urządzeniu. Polecam! ;)

icon
Graffiti Me!Bluebear Technologies Ltd.Photo & VideoBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button