Wyprzedaż aplikacji w Google Play

Wczoraj informowaliśmy Was o promocji z okazji Dnia Pamięci, jaka rozpoczęła właśnie się w sklepie internetowym AppStore. Dzisiaj natomiast chcemy nieco więcej napisać Wam o wyprzedaży aplikacji, która ma obecnie miejsce (i potrwa do 1 czerwca) w Google Play. A naprawdę jest na co zwrócić uwagę, bo wśród przecenionych tytułów Androidowcy mają okazję „wyhaczyć” kilka bardzo cenionych produkcji.

Promocja, o której piszemy w tym wpisie, została zorganizowana pod nazwą „Because We May”. Hasło to w wolnym tłumaczeniu oznacza „ponieważ możemy” i odnosi się do możliwości, która pozwala twórcom gier na samodzielne zamieszczanie mobilnych dzieł w  Google Play oraz na decydowanie o ich cenie.

Chodzi po prostu o to, że studia tworzące aplikacje nie sprzedają swoich tytułów za pośrednictwem jakiekolwiek wydawcy i dzięki temu mogą ustalić kwotę zdecydowanie mniejszą od tej, jaka zaproponowana by pewnie została w momencie podpisania umowy pomiędzy studiem a deweloperem.

Z racji tego, że liczba gier i programów objętych promocją „Because We May” jest bardzo znacząca, postaramy się napisać Wam o tylko najciekawszych – naszym zdaniem – obniżkach. Oczywiście istnieje możliwość zajrzenia na oficjalną stronę akcji twórców gier i sprawdzenia wszystkich przecenionych tytułów.

Na największą uwagę zasługuje, według nas, promocja cenowa na grę Anomaly Warzone Earth (wersja HD), która na kilka dni została podzielona o 50% i teraz można kupić ją za zaledwie 5,99 złotych.

Sporą obniżkę ceny postanowili też zastosować twórcy gry Shadowgun, którzy swoje dzieło przecenili z blisko 20 złotych na zaledwie 8, 22.

Godna uwagi naszym zdaniem jest również okazja na aplikację World of Goo. Ta została bowiem przeceniona do 6,96 złotych, mimo że kosztowała wcześniej prawie 20 złotych!

Jak zapewne wiecie, wszystko, co dobre kończy się szybko. Jeśli więc chcecie pobrać jakąś grę w ramach promocji „Because We May”, to musicie się pospieszyć, gdyż oferta wygasa 1 czerwca.

Warto wspomnieć również o tym, że opisywana przez nas w tym wpisie promocja jest także dostępna w AppStore. Radzimy więc zajrzeć na BecauseWeMay.com i dowiedzieć się szczegółów na temat wyprzedaży.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button