Modlitwa w drodze – Boże, Boże, Boże, Bożenko!

Być może nie jestem najlepszym redaktorem do opisywania religijnej aplikacji, lecz postaram się przybliżyć Wam możliwości programu, bez obrażania Waszych uczuć religijnych. Modlitwa w drodze to narzędzie stworzone przez MoveApp. Zgodnie z tym, co twierdzą autorzy, modlić można się wszędzie. Skoro można modlić się wszędzie, to najwygodniej będzie to robić przy pomocy telefonu.

Podobno każdy moment jest dobry, aby się modlić. Idąc tym tropem, możecie uruchomić na urządzeniu kilkuminutową medytację, dzięki której wyciszycie się duchowo i nawet podczas prowadzenia samochodu, otrzymacie szansę na zbliżenie się do Boga. Oby to zbliżenie nie skończyło się na innym samochodzie…

Zamiast wymądrzać się na temat duchowych przeżyć, w które nie wierze, postaram się przybliżyć Wam możliwości aplikacji. Zacznijmy od tego, że narzędzie wygląda całkiem schludnie. Nie ma w nim nawalonych zakładek, które utrudniają tylko przemieszczanie się po aplikacji.

Na stronie głównej zobaczycie aktualną datę, oraz trzy zakładki. Pierwsza zawiera modlitwę na dziś w formie audio. Po kliknięciu ,,play”, w Waszych głośnikach zacznie roztaczać się specyficzna melodia. Najpierw usłyszycie piosenkę w wykonaniu zespołu, a następnie lektor przejdzie do modlitwy. Jeżeli jesteście w miejscu, w którym możecie bezpiecznie oglądać ekran swojego urządzenia, wejdźcie w zakładkę ,,tekst modlitwy”, aby móc być na bieżąco z tym, co mówi lektor.

mod

Macie okazję na oznaczanie gwiazdką ulubionych modlitw. Jeżeli to zrobicie, macie gwarancję, że dana modlitwa nie zostanie usunięta. Będziecie mogli do niej wracać w każdej chwili.

Poza modlitwami, autorzy przygotowali dla swoich użytkowników rozbudowany rachunek sumienia. Znajdziecie w nim rzeczy, które podobno bardzo przydają się przed spowiedzią. Nie wnikam w ich treść. Musicie sami sprawdzić.

Moja ulubiona zakładka – kontakt. Dzięki niej możecie (poza skontaktowaniem się z autorami), wesprzeć projekt ,,modlitwa w drodze”, wpłacając okrągłą sumkę na konto redakcji! Czyż to nie świetny sposób na doładowanie religijnego budżetu?

Poza przelewami, w ustawieniach możecie ustawić powiadomienia na każdy dzień. Ustalacie ilość powiadomień, oraz ich jakość. Możecie również pobrać odpowiednie pliki na Wasze mobilne urządzenia. Ja nie polecam, ale pewnie aplikacja znajdzie swoich fanów.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button