4shared – 15GB darmowego miejsca!

Serwisów, które umożliwiają nam umieszczanie naszych plików w chmurze powstaje coraz więcej. Dla wielu z nas jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż pliki, które tam się znajdą możemy ściągnąć i skorzystać z nich w dowolnym momencie z dowolnego komputera, który ma dostęp do Internetu. To niesamowicie przydatne.

Do tego typu serwisów należy  4shared, który był jednym z pierwszych, jeśli chodzi o usługi hostingowe. Teraz już nawet małe sklepy mają swoje aplikacje na Androida, dlaczego więc nie miałoby mieć jej 4shared?

Pierwsze, co jest nam potrzebne to oczywiście konto. To możemy założyć przez aplikację, albo się po prostu zalogować przy pierwszym uruchomieniu. Wyświetla nam się lista plików, które mamy umieszczone na serwerze. Na dole znajdziemy odnośniki do najczęściej używanych funkcji, a więc szukanie, zakładanie nowego folderu, upload pliku, wybór sposobu sortowania, a także możliwość odświeżenia.

Postęp uploadu wyświetlany jest w obszarze powiadomień. Brakuje jednak podanego przewidywanego czasu zakończenia, czy też chociażby prędkości. Jest tylko postęp i nic więcej. Aplikacji nie można raczej niczego zarzucić. Działa świetnie, szybko i ma podstawowe, wymagane funkcje. Bardzo fajna jest opcja automatycznego uploadowania filmów i zdjęć tuż po ich zrobieniu (jeśli tylko mamy włączony Internet).

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i powinni poradzić z nią sobie raczej wszyscy – zwłaszcza dlatego, że dostępny jest także język polski.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button