Zdobądź Tatry – co powiecie na mała wycieczkę po górach?

Jeżeli lubicie górskie szlaki, macie ochotę rozruszać kości a nie ślęczeć całą dobę prze komputerem, nie macie lęku wysokości, ani schorzeń kolan – przewodnik po Tatrach spełni Wasze wszystkie oczekiwania.

tatry2

Co takiego wymyślili twórcy aplikacji, że od samego początku jesteśmy tak optymistycznie nastawieni? Przyjrzyjmy się dokładniej opisywanej aplikacji.

Przede wszystkim innowacyjność – mamy możliwość zaplanowania krok po kroku własnej wycieczki w najpiękniejsze polskie góry. Jeżeli natomiast nie jesteśmy aż tak doświadczeni, lub odważni, aby planować sami – mamy szansę na wybranie jednej z trzydziestu dwóch gotowych tras górskich.

tatry3

Każdą trasę możemy dokładnie przewertować. Nie sprawia żadnego problemu sprawdzenie jej długości, czasu przejścia oraz sumy podejść, co jest niezwykle ważne przy organizowaniu dłuższych wyjść.

Aplikacja umożliwia bardzo dokładne rozplanowanie szlaku – na wyświetlaczu otrzymujemy swego rodzaju mapkę ze ,,sznurkami”, po których powinniśmy się przemieszczać, podczas zdobywania szczytów.

Jeżeli mamy chęć na poznanie historii mijanych miejsc, apka Zdobądź Tatry sprawdza się doskonale, bo ma wbudowaną własną mini ,,wikipedię”.

Z taką aplikacją z pewnością nie zboczycie nawet na moment z wyznaczonej trasy. Powodzenia :)

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button