AppSale – promocje w AppStore #9

Jak się macie przed weekendem? Mamy nadzieję, że poczujecie się dużo lepiej po przeczytaniu dziewiątej odsłony cyklu AppSale. Przygotowaliśmy dla Was w dniu dzisiejszym zestaw najlepszych przecenionych aplikacji z AppStore. Dzięki wyprzedażom, które dzisiaj przedstawiamy, oszczędzacie prawie sto złotych!

can1. Can You Do It? – co powiecie na mały wysiłek umysłowy? Jeżeli lubicie gry na inteligencję, które zmuszają Was do wytężenia głowy – powinniście być zainteresowani opisywaną aplikacją.

Zadania, jakie stawiają przed nami autorzy apki mogą wydawać się proste, jednak w połączeniu z ruchomymi przedmiotami, poleceniem na górze ekranu, i upływającym czasem, przestają być takim banałem.

can2

 

Przykładowe zadanie wygląda następująco(oczywiście w języku angielskim): ustaw w kolejności od najmniejszego do największego zębate koła. Widzimy na ekranie trzy kręcące się dookoła własnej osi kółka – każdy wydaje się być takiej samej wielkości, jednak gdy bardzo się przyjrzymy, zauważamy różnice. Musimy bardzo szybko klikać na figury według instrukcji, aby przejść do kolejnego etapu.

 

Aplikacja jest stworzona w bardzo ładny sposób, działa szybko i sprawnie. Polecamy.

Can You Do It? do pobrania za darmo w AppStore. Poprzednia cena gry to: €0,89.

 

id2. SplashID Safe Password Manager – jeżeli chcesz mieć wszystkie poufne dane w jednym, bezpiecznym miejscu, aplikacja, którą właśnie przedstawiamy jest zdecydowanie dla Ciebie. Osoby, które często zapominają swoje hasła, piny, numery kart kredytowych, będą miały bardzo ułatwione życie po pobraniu SplashID Safe Password Manager.

Po uruchomieniu aplikacji, proszeni jesteśmy o wpisanie maila oraz wcześniej stworzonego hasła – to jedyne informacje, które musimy zapamiętać. Gdy już uruchomimy docelowy program, zauważamy, że jest bardzo przejrzysty – wyświetla nam się lista z kategoriami haseł. Możemy bezpiecznie przechowywać poufne dane dotyczące kart kredytowych, haseł do telefonów, komputerów, tabletów, kont bankowych, maili itp.

id2

Apka gwarantuje 100 procent bezpieczeństwa Autorzy programu oferują możliwość wykupienia dodatkowej funkcji, dającej szanse na zarządzenie hasłami nie tylko na iPhonie, ale także na iPadzie i komputerze osobistym.

Przecena jest ogromna. Do tej pory program kosztował €8,99, obecnie jest zupełnie darmowy!

 

clock3. Rise Alarm Clock – ,,serwus, jestem Rise, Twój nowy budzik” – tak wita nas uruchomiona aplikacja, jaką jest najnowszej generacji, wszystkomający budzik :)

Wystarczy przeciągnąć zegar w górę lub w dół, aby wybrać godzinę pobudki. Dotykając nad lub pod godziną, ustawiamy minuty. I rzecz najprostsza: przeciągamy w prawo lub w lewo, alby włączyć budzik.

Ciekawą rzeczą jest możliwość stworzenia listy utworów, które pomagają w zaśnięciu – jeżeli odstresowuje Was muzyka klasyczna, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stała się Waszym osobistym usypiaczem.

Aby włączyć drzemkę, wystarczy wstrząsnąć urządzeniem. Jeżeli stwierdzimy, że jesteśmy już w pełni przytomni – przeciągamy w prawo lub lewo, w celu wyłączenia budzika.

Aby wyświetlić zegar w trybie pełnoekranowym, wystarczy dotknąć aktualnej godziny. Aplikacja nas zachwyciła – ciekawi jesteśmy jak sposoba się Wam! :)

Do pobrania w AppStore za darmochę. Cena sprzed promocji: $1,99.

 

golf 4. Flick Golf Extreme! – mobilna gra w golfa na Wasz ,,iSprzęt”. Niektórzy twierdzą, że golf jest nudny, inni uważają, że to sport dla elity. My mamy propozycję: zanim zaczniemy oceniać, przetestujmy.

Aplikacja stworzona porządnie, umożliwia zabawę przez długie godziny. Naszym zadaniem jest wybicie piłeczki z odpowiedniego miejsca i wcelowanie jej za pomocą naszych palców w odpowiedni punkt na tarczy.

golf2

W zależności od bliskości,,dziesiątki”, otrzymujemy większą, lub mniejszą premię punktową.

 

 

Gierka umożliwia zabawę na różnych planszach – zaczynamy na hali, celując w tarczę na podłodze. Następne rozgrywki toczą się na przykład na pokładzie helikoptera – z niego wyrzucamy piłkę, która ma dotrzeć do kółka na budynku kilkanaście metrów pod nami.

Gwarantujemy świetną zabawę.

Do pobrania za darmo w AppStore. Poprzednia cena: $0,99.

 

blow5. Blow Me Up Lite to kolejna propozycja na dziś. Macie ochotę się pośmiać i pomóc w ratowaniu niebieskiego stworka? Pobierajcie! Wasze zadanie będzie polegać na pompowaniu baloników, od których odbija się nasz bohater, aby dotarł na szczyt.

Należy zwrócić uwagę na druty pod napięciem, które nie działają dobrze na naszego milusińskiego. Mogą pozbawić go życia, albo spowodować, że spadnie z napompowanych balonów.

blow2

Aplikacja stworzona jest bardzo ładnie i kolorowo. Efekty audiowizualne są na wysokim poziomie.

Stawiamy, że najlepszą frajdę z grania, będą mięli nasi najmłodsi Czytelnicy. Oczywiście, jeśli ktoś ma ochotę na odstresowanie się w przyjemnej atmosferze – bez względu na wiek, może pozwolić sobie na pobranie aplikacji, szczególnie, że obecnie jest przeceniona.

Pobierz Blow Me Up Lite w AppStore za darmo. Nie warto czekać, aż cena wróci do normy ( $9,99!!!)

 

panda6. Dr. Panda’s Beauty Salon – zabaw się w zwierzęcą kosmetyczkę! Co powiecie na grę dla dzieci, która umożliwia malowanie, pudrowanie i pielęgnacje krówek, misiów i innych słodkich zwierzaczków?

Opisywana aplikacja, jak już wspomniałam przed chwilą, skierowana jest do najmłodszych użytkowników ,,iSprzętu”, ze względu na kolorowe efekty wizualne i klientelę salonu.

Nasze zadanie polega na dopieszczaniu przychodzących do nas klientek. Każda klientka ma w dymku nad swoją głową obrazek z informacją, co by w sobie zmieniła. Do Pandy (czyli do nas) należy dobranie takich zabiegów pielęgnacyjnych, aby chętna na malowanie ust Krówka, wyszła z uradowaną miną.

Szczerze polecamy!

Do tej pory za grę trzeba było zapłacić €2,69, ocenie jest zupełnie darmowa.

 

Na dzisiaj to już wszystko. Dajcie znać, jak podobają Wam się przedstawione propozycje. Macie ochotę na podobny cykl na Androida? Piszcie – każde zdanie jest dla nas ważne.

Do poczytania! ;)

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button