Mistrz umysłu – zostań królem myślenia!

69364dd1-f5ab-4422-a256-5b2421561c68Ta klasyczna i wymagająca potężnego wysiłku umysłowego gra jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Windows’a Phone. Wytęż swój mózg i wygraj.

Mistrz umysłu jest dziełem stworzonym przez grupę Prostowtwarz, którzy mają już na swym koncie dosyć sporą liczbę wyprodukowanych aplikacji. Ta gra jest ich najlepiej ocenianym tworem.

Celem gry jest odgadnięcie czterech ukrytych kolorowych kuleczek. Na rozwiązanie całej zagadki mamy tylko 10 prób, podczas których możemy kombinować i przestawiać kolory. Do wyboru mamy aż osiem różnych kolorów z czego tylko cztery są prawidłowe. Nie chodzi tu tylko o wylosowanie odpowiedniego koloru. Gracz musi również domyślić się w jakim ustawieniu zostały one ukryte. Kombinacji jest naprawdę wiele!

Każdy dobrze odgadnięty kolor sygnalizowany jest białą małą kropką po prawej stronie, natomiast kiedy zgada się kolor kuleczki i jego usytuowanie, gra zaznacza to poprzez szarą kropkę.  Jeśli przez pomyłkę wybierzemy nie tą barwę jaką mieliśmy w zamyśle, przycisk „cofnij” może uratować nas z tej nieszczęsnej sytuacji.

Styl aplikacji pasuje do klasycznego charakteru gry. Stylowe i surowe drewno będące tłem nadaje grze odpowiedniego klimatu i myślący użytkownik czuje się spokojnie. Dźwięki towarzyszą nam bardzo rzadko więc nie są rażące. W razie gdyby komuś wyjątkowo przeszkadzały, autorzy umożliwili ich całkowite wyłączenie.

Gra jest istnym klasykiem wśród gier logicznych i umysłowych. Jeżeli ktoś nie posiada jej w domu bardzo zachęcam do przetestowania tej aplikacji i ruszenia mózgiem nawet w najgorętsze dni lata. Wciąga i sprowadza na gracza falę dobrego napięcia.

Ocena końcowa : 8/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button