Mini Warriors – czas na mobilną bitwe

Jeżeli chcielibyście sprawdzić się w roli stratega wojennego, powinniście być zadowoleni z możliwości, jakie daje Wam opisywana poniżej gra. Gotowi do walki?

Najprościej rzecz ujmując, zadaniem gracza w Mini Warriors jest pokonanie na wirtualnym polu bitwy wojsk naszego wroga. Nie jest to kolejna gierka, w której mamy bezpośredni wpływ na rozgrywkę, a jedynie otrzymujemy możliwość ustalenia wojennej taktyki na konkretne starcie. W każdym pojedynku występujemy jako ,,drużyna” niebieskich i walczymy z drużyną złożoną z różnego rodzaju rycerzy, odzianymi w charakterystyczny, czerwony strój.

Każde zwycięstwo w grze jest premiowane różnego rodzaju bonusami. Najczęściej jest to wirtualne złoto, oraz innego rodzaju błyskotki. Im lepiej uda nam się pokonać przeciwnika, tym więcej premii otrzymujemy na konto gracza. Jak zapewne się domyślacie, dzięki wspomnianym fantom, możemy ulepszać swoje wojska tak, aby były jeszcze potężniejsze. Oczywiście, aby to zrobić, musimy zebrać odpowiednią ilość premii. Za błyskotki kupować możemy zarówno dodatkowych poddanych, jak i uzbrojenie: pancerze, miecze, hełmy, łuki itp.

Szata graficzna Mini Warriors potrafi od samego początku przypaść do gustu. Widać wyraźnie, że autorzy produkcji sporo się napracowali, aby stworzyć grę tego pokroju. Komiksowy wygląd cieszy oko, a charakterystyczne dla gry dźwięki umożliwiają wczucie się w wojenny klimat.

Pobierz Mini Warriors za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button