Baby and Pets Care & Play – opieka nad pociechami gwiazd

Jeżeli przepadacie za grami, w których waszym zadaniem jest opiekowanie się małymi dziećmi, przebieranie, pilnowanie i pielęgnowanie zwierząt, leczenie chorych i cierpiących, powinniście zainteresować się apką o nazwie Baby and Pets Care & Play. W opisywanej produkcji znajdziecie przede wszystkim gwiazdy – co powiecie na zajęciu się podopiecznym M. Jacksona, bądź Lady Gagi? Teraz będziecie mieć okazję na sprawdzenie się w kompleksowym zajmowaniu się dziećmi i zwierzętami. Podołacie?

Żeby nie było niedomówień. Dysponujecie jedynie dwiema odblokowanymi, darmowymi postaciami. Nie ubliżając żadnej z gwiazd, prawdopodobnie jest to Lady Gaga, oraz o zgrozo Justin Biebier. Wybierając bohatera, bierzecie na siebie odpowiedzialność za losy podopiecznego, jaki u Was wyląduje. Justin posiada dużego psa. Do Waszych zadań będzie wykąpanie pupila, uczesanie go, wyszczotkowanie, a także zabawa z nim. Macie również szansę na poczęstowanie zwierzaka przysmakiem, aby lepiej Was zapamiętał. Lady Gaga przyprowadza swojego niemowlaka – wiecie jak sobie poradzić z takim maleństwem? Lepiej, żebyście dali radę – w przeciwnym razie klienci będą niezadowoleni.

Gra nie kończy się na psie i niemowlęciu. Będziecie mieć również szansę na zaopiekowanie się innymi pociechami. Ja osobiście podchodzę do takich gierek sceptycznie – nie zw względu na to, że nie lubię Biebera – uważam, że dawanie do dyspozycji jedynie dwóch postaci (i to tych najmniej pożądanych) jest co najmniej nie na miejscu, jeżeli okładką aplikacji jest Jackson. Ale cóż ja się tam znam…

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 4/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button