Rugby Nations 13 – najlepsza gra o rugby na Androida

Jeżeli należycie do fanów sportu zwanego rugby, narzekacie z pewnością na małą ilość produkcji dotyczących Waszej ulubionej dyscypliny. Aby poprawić Wam nieco humor postanowiłem opisać mobilną produkcję Rugby Nations 13, która trafiła niedawno do Google Play, ale już teraz bez dwóch zdań można powiedzieć, że ma szansę odnieść ogromny sukces.

Autorzy Rugby Nations 13 – jak to zwykle producenci mobilnych gier – chwalą swój produkt. A to, że efekty super, a to, że realne drużyny i prawdziwi komentatorzy. Oczywiście, nigdy nie wierzę tego typu tekstom, dlatego musiałem przekonać się na własnej skórze, czy najnowsza gra o rugby faktycznie jest warta wydania niemałych pieniędzy, bo nieco ponad 15 złotych. Wniosek? Zdecydowanie tak!

Rugby Nations 13 pod względem graficznym zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu produkcji. Wirtualni zawodnicy naprawdę wyglądają bardzo dobrze, podobnie jak wszystko, co ich otacza, a więc stadion, murawa i tak dalej.

W opisywanej grze możemy wcielić się w zawodników jednego z dwudziestu zespołów. Wszystkie ekipy dostępne w apce to reprezentacje narodowe. Oczywiście, tylko te najlepsze, a więc Walii, Irlandii, Szkocji czy Australii.

Jeżeli lubicie grać w rugby bądź też po prostu interesujecie się tym sportem, Rugby Nations 13 powinno spełnić Wasze oczekiwania także ze względu na samą rozgrywkę. Opracowywanie taktyki w danej akcji pozwoli Wam poczuć się jak prawdziwy rozgrywający, któremu przychodzi kierować drużyną w ważnym meczu. Inne elementy wirtualnego meczu także świetnie spełniają swoją rolę i dają dużo frajdy.

Rugby Nations 13 do pobrania za 15,40 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button