AudioGuru – automatyczne wyciszanie dźwięku w telefonie

Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, że zapomniałeś wyłączyć dźwięku w telefonie, a kilka minut później zadzwonił on na ważnym spotkaniu biznesowym albo uroczystości, podczas której nie wypadało mieć w ogóle włączonego jakiegokolwiek urządzenia? Jeśli tak, to zachęcamy do przetestowania możliwości, jakie daje niezwykle użyteczna aplikacja o nazwie „AudioGuru”.

„AudioGuru” zostało stworzone po to, by unikać właśnie takich sytuacji, jak te, o których wspomnieliśmy kilka linijek wcześniej. Mówiąc inaczej, jest to po prostu aplikacja umożliwiająca nam zaplanowanie i ustawienie dokładnej daty i godziny włączenia się wybranego przez nas profilu dźwięków.

Program daje nam opcje wybrania godzin, w których jesteśmy w pracy oraz tych, kiedy mamy czas wolny i możemy swobodnie rozmawiać bez jakiejkolwiek obawy.

Aplikacja może więc automatycznie wyłączać nam dźwięk, gdy mamy zajęcia w szkole lub też jesteśmy na rozmowie z potencjalnym pracodawcą. Jest to niezwykle pomocne, szczególnie dla tych osób, które mają wiele spraw na głowie i często zapominają o różnych – wydawać by się mogło – mnie ważnych sprawach.

Dodatkowym atutem „AudioGuru” jest zestaw czterech podręcznych widżetów, dzięki którym możemy w szybki i skuteczny sposób wyłączyć dźwięk dzwonka, włączyć wibrację lub uruchomić normalny profil dźwiękowy.

Program dostępny jest na Androida w dwóch wersjach: podstawowej, bezpłatnej oraz płatnej, która odblokowuje jeszcze więcej niezwykle przydatnych funkcji aplikacji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button