Modern Combat 3: Fallen Nation – FPS w najlepszym graficznym wydaniu

Trzecia odsłona gry „Modern Combat” na pewno należy do najlepszych, pod względem graficznym, gier na urządzenia z Androidem oraz iOS-em. Jeżeli więc szukasz dobrej strzelanki na długie zimowe wieczory, to bez wątpienia powinieneś zainteresować się tym tytułem

Pierwsze części z cyklu Modern Combat bardzo dobrze wypadły na rynku gier na urządzenia mobilne, dlatego fakt, że Gameloft zdecydował się na wyprodukowanie trzeciej części nie powinien specjalnie nikogo dziwić.

W „Modern Combat: Fallen Nation”, tak samo jak w poprzednich częściach gry, mamy do czynienia z bardzo dobrze prezentująca się oprawą graficzno-dźwiękową (z dźwiękiem w „jedynce” i „dwójce” bywało różnie, ale tragicznie na pewno się on nie prezentował), która wypada zdecydowanie lepiej od niektórych stosowanych w grach na PC-ty.

Jeśli chodzi o samą fabułę gry, to w najnowszej części Modern Combat wcielamy się w żołnierzy armii amerykańskiej, którzy muszą stawić czoła żołnierzom reprezentującym trzy sprzymierzone ze sobą kraje: Pakistan, Rosję i Koreę. Ze szczegółami konfliktu autorzy gry postanowili nas nie zapoznawać, gdyż słusznie stwierdzili, że to nie fabuła jest w Modern Combat ważna, a jakość samej gry.

Na bardzo dużą pochwałę w trzeciej odsłonie Modern Combat zasługuje tryb dla jednego gracza, który zawiera kilkanaście, około dwudziestominutowych misji. Zapewnia to nam rozrywkę na naprawdę długi okres czasu, nawet jeśli jesteśmy mistrzami w grach z gatunku FPS.

Miłośników gier online z pewnością zainteresuje też fakt, że w Fallen Nation został w świetny sposób przygotowany multiplayer. Do zalet najnowszej części hitu Modern Combat zaliczyć również trzeba bardzo duży wybór oferowanych graczowi broni.

„Modern Combat: Fallen Nation” dostępny jest na Androida oraz iOS-a. W Android Markecie gra kosztuje prawie 24 złote, natomiast w AppStore – $6.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button