iGotuję – podręczna, elektroniczna książka kucharska

Pisaliśmy ostatnio o aplikacji kucharskiej przeznaczonej dla użytkowników systemu operacyjnego Android, dlatego dzisiaj postanowiliśmy wspomnieć również o programie z tej samej kategorii, tyle że na iOS-a. Przed Wami prezentacja aplikacji „iGotuję”, która zawiera autorskie przepisy znanej z telewizji Ewy Wachowicz.

iGotuję to narzędzie stworzone przez Alternative Studio, w którym można znaleźć 60 przejrzyście opisanych sposobów na przyrządzenie dań z różnych kategorii.

Aplikacja stworzona we współpracy z Ewą Wachowicz na tle innych programów kucharskich wyróżnia się przede wszystkim solidnie przygotowaną oprawą graficzną, która prezentuje się naprawdę bardzo dobrze już od pierwszego uruchomienia.

W menu głównym znaleźć można trzy główne kategorie: Przepisy, Filmy i Pomocnik. Pierwszej, raczej, tłumaczyć zbytnio nie trzeba, gdyż sama nazwa wskazuje na to, co można znaleźć po jej wybraniu.

Jeśli chodzi o kategorię drugą, to jest „Filmy”, to znajdziemy tu video-poradniki stworzone przez Wachowicz, która w bardzo prosty sposób wyjaśnia nam jak przygotować daną potrawę. ”

Pomocnik” to natomiast swego rodzaju zestaw niezbędnych aplikacji dla każdego kucharza. W tym dziale znajdziemy między innymi wagi produktów oraz minutnik.

Co ciekawe, iGotuję oferuje także możliwość dodania do specjalnej listy zakupów produktów, które będą nam potrzebne do przygotowania.

Na chwilę obecną jedynym minusem aplikacji iGotuję może być jedynie bardzo mała ilość oferowanych przez program przepisów. W końcu za tę aplikację w AppStore trzeba zapłacić aż 1,59 €.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button