Platforms Unlimited – tęczowa platformówka

Platforms Unlimited to zabawna platformówka, w której wcielamy się w rolę tęczowego smoka. Główny bohater pozostawia za sobą tęczę, gdy skacze przez kolejne przeszkody. Naszym celem jest pokonanie jak najdłuższego dystansu na niepowtarzalnych planszach.

W grze posługujemy się jednym palcem. Jedyne, co nas interesuje, co skoki przez przeszkody. Im dłużej przytrzymujemy palec na ekranie, tym dłuższy oddajemy skok. Z pewnością spotkamy się z przeszkadzajkami. Wśród nich należy wyróżnić czerwone klocki, oraz ruchome platformy. Część czarnych obiektów jest ruchoma, co skutecznie utrudnia nam precyzyjne skakanie.

Wyda mi się, że najlepszą frajdę osiągamy wtedy, gdy najpierw poćwiczymy kilka minut. Za każdą sekundę wytrzymaną na planszy zdobywamy punkt. Podczas swoich skoków zbieramy przede wszystkim żółte kwadraciki, które dają bonusowe punkty. Przed każdym levelem mamy do wykonania trzy misje. Jeżeli nam się powiedzie, otrzymamy specjalne bonusy pieniężne, za które będziemy mogli kupić power-upy, jak na przykład modyfikowanie wyglądu planszy.

Wielkim plusem produkcji studia XperimentalZ Games jest to, że żaden poziom się nie powtarza. Za każdym razem, gdy zaczynamy zabawę, widzimy coś innego. Nie ma podziału na poziomy trudności, więc wszyscy mają równe szanse.

Pod względem graficznym dominuje minimalizm – jest kolorowo i neonowo, lecz bardzo fajnie. Oczy się nie męczą, więc możemy spokojnie siedzieć nad grą kilkanaście minut. Osobiście zakwalifikowałabym grę do kibelkowych, bo 15 minut to maksimum, jakie w niej wytrzymałam, lecz jestem pewna, że produkcja znajdzie swoich wiernych fanów wśród użytkowników naszego portalu :)

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close