Amuse – Popularne strony internetowe w jednej aplikacji

Każdy z nas po ciężkim dniu w pracy bądź szkole lubi sobie zajrzeć na serwisy internetowe z różnego rodzaju śmiesznymi zdjęciami i filmikami. Aplikacja „Amuse” to program, który nie tylko daje nam bezpośredni dostęp do serwisów typu Demotywatory.pl, lecz także skutecznie usuwa pojawiające się na tych stronach irytujące reklamy.

Serwisy takie jak chociażby Kwejk czy Komixxy, każdego dnia zyskują sobie fanów z całej Polski, którzy dosłownie nie wyobrażają sobie dnia bez przeglądania zawartości stron ze śmiesznymi, a niekiedy demotywującymi, obrazkami znalezionymi w sieci bądź też stworzonymi przez internautów.

Twórcy Amuse pisali swój program właśnie z myślą o swego rodzaju maniakach, dla których samo przeglądanie, na przykład, Kwejka jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Dzięki tej aplikacji dostajemy bezpośredni dostęp do wszystkich popularnych serwisów ze śmiesznymi fotkami. Do wyboru jest wiele polskich stron internetowych, lecz użytkownicy programu na pewno nie mogą też narzekać na ofertę serwisów zagranicznych.

Do największych zalet aplikacji Amuse należy bez wątpienia to, że wyłącza ona wszystkie irytujące nas reklamy, które pojawiają się na stronach typu Kwejk bardzo często i niekiedy potrafią bardzo mocno zdenerwować.

Oczywiście program posiada też inne ciekawe funkcje, jak chociażby możliwość ustawiania ulubionych stron oraz zapisywania najlepszych, naszym zdaniem, obrazków na karcie pamięci naszego urządzenia z Androidem.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem najśmieszniejszych witryn internetowych na świecie, bezpłatna aplikacja Amuse jest właśnie dla Ciebie. Instalkę do programu znajdziesz w Android Markecie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button