Safe Cracker – łamigłówka w kołach zębatych

Wyobrażaliście sobie kiedyś, że koła zębate mogą być niesamowitym miejscem, w którym przedmioty ożywają? Tak właśnie jest w przypadku Safe Cracker. Zadanie gracza polega na przekręcaniu kołami zębatymi w taki sposób, aby główny bohater – robot z jednym okiem, mógł zebrać jak największą ilość gwiazdek ukrytych w kwadratowych klockach. Kiedy uda nam się zdobyć wszystkie złote odznaki, otwierają się wrota do kolejnego levelu. Twórcy aplikacji zapewnili graczom zabawę na wiele godzin – 64 skomplikowane etapy pomogą w walce z prawie już zimową nudą.

Nasze koło zębate to swego rodzaju labirynt, z którego musimy się wydostać. Za pomocą dwóch przycisków  usytuowanych po prawej i lewej stronie ekranu, poruszamy całym mechanizmem, dzięki czemu nasz bohater może się przemieszczać. Każdy nasz ruch musi być niezwykle przemyślany, gdyż w dalszych levelach natkniemy się na przeszkadzajki, które skutecznie będą utrudniać nam życie. Wierzę jednak, że dacie sobie radę i nie poddacie się po kilku pierwszych etapach.

Poprzez Game Center możecie dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi i rywalizować z obcymi graczami. Co więcej – w aplikacji dostępne są achievementsy, dzięki którym będziecie mieli szansę na dodatkową grę po przejściu wszystkich dotychczasowych poziomów. Gra nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Polecam.

Pobierz Safe Cracker za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button