Block Ops II – FPS w świecie Minecrafta

Kwadraciastych gier przypominających Minecrafa w Google Play całe mnóstwo. Niektórzy mogliby powiedzieć, że już wystarczy. Nie warto kolejnej opisywać, bo szkoda na to czasu. Co jednak zrobić, gdy kolejna tego typu produkcja jest naprawdę godna polecenia? Po prostu o niej wspomnieć, podobnie jak o Block Ops II.

W grze Block Ops II mamy szansę pokierować Minecraftowym ludzikiem wyposażonym w broń wojenną. Naszym zadaniem jest pokonywać znajdujących się na planszy przeciwników. Jeżeli myślicie, że opisywana produkcja to kolejny „chłam”, w którym walczy się z kosmitami – grubo się mylicie.  Apka z tego wpisu to bowiem FPS online, gdzie będziecie mieli okazję sprawdzić się w walce broń na broń ze swoimi znajomymi. Brzmi interesująco? To dobrze, bo takie właśnie jest.

Oczywiście, autorzy Block Ops II pomyśleli także o tych, którzy do internetu nie mają zbyt często dostępu. Dla nich przygotowano tryb single player, w którym zamiast realnych przeciwników pojawiają się boty – postaci sterowane przez komputer. Umiejętności „sztucznych” graczy – wbrew pozorom – nie stoją na niskim poziomie, co jest, według mnie, sporą zaletą.

Opisywana w tym wpisie produkcja oferuje Minecraftową oprawę audiowizualną. Czy to dobrze? Wszystko zależy od gustu, tak więc raczej w tej kwestii wypowiadać się nie będę. Wspomnę tylko jeszcze o tym, że Block Ops II zawiera sporo dodatków w postaci różnego rodzaju sprzętu dla głównych bohaterów. To się nazywa kusząca propozycja, prawda? ;)

Block Ops II do pobrania za 4,99 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button