PathPix Xmas – łamigłówka w świątecznym stylu

Jeżeli lubicie wszelkiego rodzaju łamigłówki, odliczacie dni do zbliżających się świąt, a do tego jesteście otwarci na nowości – w tym wpisie powinniście znaleźć wszystko, co Was interesuje. Opiszemy w nim bowiem produkcję mobilną o nazwie PathPix Xmas.

W grze PathPix Xmas naszym zadaniem jest łączenie ze sobą numerków o takich symbolach. Każde łączenie jest w innym kolorze. Dlaczego? Wszystko po to, by móc ułożyć świąteczne obrazki. Powiem szczerze, że początkowo wydawało mi się, iż z ułożeniem nie będę miał większych problemów. Okazało się jednak, że nieco przeceniłem swoje umiejętności.

Autorzy PathPix Xmas przygotowali dla nas prawie 100 puzzli w stylu świątecznym. Nie będę zdradzał za wiele. Wystarczy jak będziecie wiedzieć, że znajdziecie wśród nich obrazki choinek, świątecznych dekoracji i dużo, dużo więcej elementów, które przychodzą Wam namyśl, gdy usłyszycie hit „Last Christmas”.

Jak się zapewne domyślacie, opisywana produkcja – poza łamigłówkami do rozwiązania – nie oferuje wiele przeróżnych dodatków. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż warto zainteresować się PathPix Xmas. Szczególnie, że gier z tej serii powstało już całe mnóstwo, tak więc zabawy powinno starczyć Wam na dobrych kilka miesięcy (oczywiście przy rozsądnym graniu ;)).

O oprawie wizualnej apki wiele pisać nie zamierzam. Wprawdzie nie jest ona rewelacyjna, ale od logicznych gier nie wymaga się przecież nowoczesnego trójwymiaru, prawda?

PathPix Xmas do pobrania za 3,08 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button