Woodland Way – drewniany trening na wyczucie

Lubicie nieskomplikowane gry zręcznościowe? Bardzo dobrze się składa, bo w tym wpisie zapoznam Was z nową apką o nazwie Woodland Way. Zręcznościówka dostępna jest na iOS i z powodzeniem sprawdza się na kibelkowych posiedzeniach. To jeden z tych umilaczy czasu, które maksymalnie można stosować 15 minut dla dobra własnej głowy :)

wefwef

Głównymi bohaterami apki są zabawne postaci, zaczynając od zajączkach, kontynuując przez roboty i starców, kończąc na ptaszkach. Nowe postaci można zdobywać za zebrane w grze fanty. Do odblokowania jest sporo figurek, więc spokojnie możemy grać i przy okazji zgarniać nagrody.

Naszym zadaniem jest pacanie w ekran w momencie, w którym nasz podopieczny powinien skręcić na drewniany bloczek. Postać porusza się automatycznie do przodu. Przed nią rośnie drewniana alejka, która załamuje się w różnych miejscach. Musimy wyczuć moment, w którym dotknięcie wyświetlacza spowoduje prawidłową reakcję bohatera.

wef

Zabawa jest przednia, mikropłatności nie zauważyłam, ścieżka dźwiękowa i oprawa graficzna są bardzo przyjemne, więc nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam testy :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button