Chill Out! Zombies – kijnij zombiaka!

Chill Out! Zombies to nowość, która pojawiła się w czwartek w iOS-owskim sklepie. Apka dostępna jest za darmo, więc każdy posiadający jabłuszkowe urządzenie, może już teraz mieć ją u siebie. Czym jest zombiacza produkcja? Zręcznościówką i typową ,,tap-tapką” :)

eqfe

W grze wcielamy się w rolę ptaka, który na łańcuchu transportuje zombiaka. Naszym celem jest przetrwanie. A żeby przetrwać, należy uderzać umarlakiem w przeróżne przedmioty. Zwykle są to drewniane skrzynki rozstawione w różnych miejscach na planszy.

Z boku widzimy pasek. Jego ładowanie jest naszym priorytetem. Zbieramy pieniążki za które możemy odblokować nowych bohaterów, czy skórki. Oczywiście możemy wydawać prawdziwe pieniądze, ale to chyba nie ma sensu.

wef

Apka charakteryzuje się pikselową grafiką, która z pewnością zachwyci fanów retro-produkcji. Jeżeli chodzi o questy, to takowe dostępne są dla wszystkich graczy. Dzięki nim możemy zdobyć dodatkowe fanty i zmierzyć się z upływającym czasem.

ee

Jeśli tap-tap to Wasza ulubiona kategoria gier zręcznościowych, pobierajcie. Może nie jest to jakiś szczególny egzemplarz, ale zadowoli wiele niezbyt wymagających graczy :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button