Mafia III: Rywale – pokaż, kto rządzi w mieście!

Mafia III: Rywale to dość krwawa produkcja autorstwa studia 2K, która wprowadza gracza w świat mafijnych porachunków. Każdy kto lubi bijatyki i aplikacje, w których trzeba myśleć nad strategią, będzie zadowolony z możliwości, jakie oferuje opisywana produkcja.

screen520x924

Akcja gry toczy się na różnych terenach. Celem jest podbój wszystkich elementów wyświetlanych na mapie. Przed rozpoczęciem akcji, gracz ma okazję na wybranie swojego zespołu zabójców, dopasowanie specjalistycznej broni i gadżetów, awanse, treningi itp.

Po wybraniu lokalizacji, oczom zabijaki ukazuje się lista łupów możliwych do zgarnięcia. Poza fantami, postaci zdobywają punkty doświadczenia, oraz specjalne bonusy za przetrwanie. To wszystko składa się na późniejszą efektywność w bitwie.

Kluczem do wygrania walki jest odpowiednia kolejność uderzeń i wybór adekwatnych bandziorów. Ściągawka z lewej strony ekranu w prosty sposób przybliża zasady rozgrywki. Zależnie od misji, do odparcia mamy jedną, dwie, lub więcej fal przeciwników. Oczywiście skupiamy się na unicestwieniu – ranni i uciekinierzy nie robią na nas wrażenia.

Współpracując ze skorumpowaną policją, możemy wielokrotnie uniknąć obławy policyjnej. Przecież każdy ma swoją cenę! Szybko można się o tym przekonać, testując Maria II: Rywale :) Polecam fanom strategicznych produkcji okraszonymi wulgarnymi dialogami.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button