Planktons – kto wygra podwodną walkę?

W AppStore w końcu pojawiły się nowości, więc z radością mogę przedstawić Wam nową produkcję studia Planet of the Appsa mianowicie Planktons. Gra jest przyjemna, chociaż nie powinna Wam wyjąć z dziennego czasu więcej, jak 15 minut.

efqefq

Planktons to zabawa pod wodą. Plansza podzielona jest na dwie części. Jedna jest touchpadem, po którym poruszamy palcem, druga światem realnego ruchu naszych bohaterów.

Postać, którą przychodzi nam kierować jest mała i początkowo zupełnie nieporadna.  Z naszą pomocą zbiera krążki i co jakiś czas diamenty. Te ostatnie są przydatne o tyle, że umożliwiają rozwój gracza, a mianowicie zakup nowych bohaterów. Oglądanie sponsorowanych reklam zdecydowanie przyspiesza walkę o nowe żyjątka, lecz nie zapewnia napięcia i nauki szybkiej reakcji, jak na przykład samo bieganie po ekranie.

qefeqf

Graficznie aplikacja spisuje się bardzo dobrze. Nie mogę powiedzieć, by była jakaś szczególnie rozwinięta, jak również nie uznaję jej za totalną pomyłkę. To fajna produkcja, którą trzeba polubić. Jeżeli tylko znajdziecie z nią wspólny język i nie dacie się mikropłatnościom, będziecie zachwyceni :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button