Bite Back – Scare Reaction – nie daj sobie pożreć palca

Bite Back – Scare Reaction to gra zręcznościowa, która nie wymaga od nas systematycznych wizyt. Wystarczy raz wejść do produkcji na 5 minut, by zostać w niej na dłużej. Zadanie wydaje się być banalnie proste. Okazuje się jednak, że osiągnięcie pułapu 10 puntów graniczy praktycznie z cudem.

sc1024x768

Głównymi bohaterami gry są postaci kojarzone z Halloween. Mamy do czynienia z dynią, wiedźmą, klaunem, zębiskami, oraz wieloma innymi. Na początku mamy szansę na bliskie spotkanie jedynie z wykrojoną dynią. Dopiero z czasem, gdy uda nam się zebrać odpowiednią ilość wirtualnych pieniędzy, możemy pozwolić sobie na zakupy.

Na czym polega cała zabawa? Na wkładaniu palca do ust naszego potwora i zabierania go w momencie zamykania paszczy. Testowany jest nasz refleks.

Powiem szczerze, że po kwadransie rozgrywki, nie udało mi się osiągnąć 10 punktów, co odpowiada dziecięciu unikom od ugryzienia. Paszcze zamykają się cyklicznie, lecz odstępy czasu za każdym razem są inne. Raz zdarza się, że musimy ,,uciekać” palcem po 2 sekundach, a innym razem po 10.

sc1024x768-1

Zamysł twórców jest taki, by sprawdzić reakcje graczy na zagrożenie i z czasem zminimalizować reakcje, w które są wynikiem strachu. Faktycznie – po pewnym czasie jesteśmy w stanie osiągnąć lepsze wyniki, lecz kiedy nasz straszak się nakręca i przyspiesza zamykanie ust, robi się naprawdę trudno.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button