Jump Buddies – labirynty przeszkód i świetna zabawa na godziny

Jump Buddies to klasyczna zręcznościówka, która wymaga od gracza szybkiej reakcji na zmieniające się warunki. W zabawie wcielamy się w rolę jednej z kilkunastu postaci i staramy się poruszać w wirtualnym labiryncie w taki sposób, by nie wpaść na żadną przeszkodę. Jak zapewne się domyślacie, autorzy wcale nam tego nie ułatwiają – co więcej – torpedują ruchomymi obiektami, niosącymi śmierć.

qef

Na początku dostajemy bohatera zwanego bakterią. Z czasem, kiedy zbierzemy odpowiednią ilość wirtualnych pieniążków, możemy wylosować inną sztukę, bądź wybrać sobie dowolną za opłatą $0,99. Z doświadczenia wiem, że wystarczy spędzić w grze kilkanaście minut, by mieć co najmniej 3 bohaterów na własność :)

Sterowanie odbywa się przy pomocy pacania lewej, bądź prawej strony ekranu. Jedno kliknięcie to podskok bohatera w jedną ze stron o pewną odległość. Puszczając na chwilę ,,wodze”, pozwalamy na opadnięcie naszego żyjątka poniżej przeszkody i w ten sposób jakoś staramy się dobrnąć do najdalszych zakątków planszy.

egr

Przed rozpoczęciem i po zakończeniu misji widzimy, jaki procent mapki udało nam się pokonać. Za każdym razem, gdy zdobywamy nową postać, szata graficzna ulega zmianie, a dźwięki przemieniają się na tematyczne (krew, zombie, dziwne pomruki).

eqf

Warto nadmienić, iż wiele możemy osiągnąć, oglądając sponsorowane reklamy. Prezenty dawane nam raz na godzinę dają okazję na szybkie zgarnięcie wszystkich 26 istot i powrót do gry po wpadce :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button