PewDiePie’s Tuber Simulator – symulator życia youtubera

Co powiecie na to, by przez pewien czas pożyć w ciele youtubera? Jeżeli nigdy nie mieliście okazji na wstawianie własnych filmików do sieci i życia z reklam, spróbujcie swoich sił – przynajmniej chwilowo – w wirtualnym  świecie PewDiePie’s Tuber Simulator.

pewdiepie-s-tuber-simulator-aplikacje-android-w-google-play

W opisywanej aplikacji zaczynamy od kompletnego zera – wypuszczamy w eter swoje pierwsze video. Dostajemy od naszego wirtualnego przewodnika kilka fantów na początek i dobre rady na przyszłość. Wszystko w języku polskim, co niezmiernie cieszy – w końcu wszystko jest jasne i translator nie jest do niczego potrzebny :)

Mieszkamy i nagrywamy w paskudnym pokoju, mając biurko z pudełka i stary, wielki komputer. To jednak nie sprawia, że nie możemy rozkręcić prawdziwego youtube’owego biznesu. Systematycznie zwiększając swój zasięg odbiorców i ulepszając poszczególnie dziedziny swojej wiedzy (i tym samym jakość filmów), generujemy zyski.

pewdiepie-s-tuber-simulatddor-aplikacje-android-w-google-play

Za pieniądze zarobione w grze możemy ulepszać swoją miejscówkę. Wirtualną walutę przeznaczamy także na tematyczny wystrój pokoju. By mieć wielu odbiorców w kategorii ,,kosmetyki”, dobrze by było mieć trochę pędzelków w pomieszczeniu. Z kolei aby być wiarygodnym w ,,grach”, powinniśmy kupić plakaty na ściany.

Im dłużej gramy, tym większą liczbę obserwujących zgarniamy, a co za tym idzie – zdobywamy coraz większą popularność, na której zdecydowanie nam zależy :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button