Dominoes, czyli znane i lubiane domino na smartfony

Nie wiem, jak Wy, ale ja wiele czasu w dzieciństwie spędziłem układając domino. Jeżeli macie podobnie, z pewnością zainteresuje Was ten wpis. To właśnie w tym opiszę dla Was grę o nazwie Dominoes, która powinna obudzić w Was wiele pozytywnych wspomnień z lat młodości.

Opisywana gra to nic innego jak mobilna wersja znanego i popularnego domino. Zadanie gracza w produkcji polega na układaniu tabliczek z kropkami symbolizującymi numerki obok innych takich samych. Niby nic trudnego, ale jeżeli graliście już kiedyś, to na pewno wiecie, że jest z tym sporo kłopotów.

Do dyspozycji graczy w Dominoes mamy trzy tryby gry. Osobiście grałem tylko w standardowy. Jakoś modyfikacje sprawdzonych pomysłów w ogóle mnie nie przekonują. Na szczęście przed każdą rozgrywką dostępna jest instrukcja, dzięki której zrozumienie zasad nie sprawia większych problemów.

Jeśli chodzi o wspomnianą rozgrywkę standardową, możemy w opcjach zdecydować, jak wiele rund ma trwać, a także z iloma przeciwnikami. Ci sterowani są przez komputer, co z pewnością nie dla wszystkich będzie zaletą.

Jeśli chodzi o audiowizualne aspekty Dominoes, muszę przyznać, że stoją na przyzwoitym poziomie. Po dominie mobilnym na pewno nie spodziewałem się trójwymiaru, ale nie chciałem też, by apka raziła w oczy niedoskonałościami. I nie zawiodłem się, co mogę napisać z czystym sumieniem.

Dominoes do pobrania za darmo w Marketplace

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button