Alien Shooter – mobilny powrót kolejnego klasyka

Jeżeli w czasach świetności Alien Shootera mieliście okazję spędzić przed nim wiele, wiele godzin, na pewno ucieszycie się z faktu, iż właśnie jego mobilna wersja trafiła do Google Play. Co najważniejsze – niewiele się zmieniło, tak więc starzy wyjadacze powinni być zadowoleni.

W grze Alien Shooter wcielamy się w postać człowieka wyposażonego w broń, który musi uporać się z kosmitami. Wspomniani cały czas starają się przejąć władze na naszej planecie. Nasze zadanie polega na tym, by w skuteczny sposób pokrzyżować im plany. Oczywiście, łatwiej napisać, niż zrobić, jednak czego się nie robi dla „uczciwych i sprawiedliwych” Ziemian, prawda? ;)

Opisywana produkcja oferuje graczom 10 misji. W każdej z nich chodzi o to samo  – poruszamy się wirtualną postać po przygotowanych planszach i za pomocą dostępnej broni niszczymy każdego obcego, który stanie nam na drodze. Przeciwników do rozwalenia jest całe mnóstwo, co oznacza, że na nudę narzekać nie będziecie.

Sterowanie odbywa się w mobilnym Alien Shooter za pomocą wirtualnej konsolki umieszczonej na ekranie dotykowym. Do dyspozycji oddano dwie gałeczki – jedna odpowiedzialna jest za kierunek strzałów, druga – za kierunek, w którym porusza się główna postać.

Na koniec słówko o oprawie audiowizualnej. Bałem się, że twórcy Alien Shooter zrezygnują z pierwowzoru i zdecydują się coś ulepszyć. Na szczęście wszystko jest na swoim miejscu – tak jak dawniej. Jeżeli zatem spędziliście swego czasu wiele godzin z opisywaną produkcją – powinniście zainstalować ją na swoim smartfonie.

Alien Shooter do pobrania za 9,25 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button