Cubama – wykaż się sprytem!

Cubama to gra zręcznościowa, jakich w ostatnim czasie powstało wiele w sklepach z mobilnymi aplikacjami. Niedawno opisywałam podobną produkcję, więc nawet nie musiałam zaznajamiać się z zasadami, by osiągnąć całkiem dobry wynik. Czym jest Cubama? Kibelkową gierką, w której liczy się szybkość.

Naszym celem w opisywanym tytule jest pokonywanie kolejnych ścian. Sterując coraz to większym zespołem kwadratowych klocków, staramy się w taki sposób przestawić przestrzenną bryłę, by ta zmieściła się w otwór w murze. Jeżeli nam się nie uda, będziemy mieć przed sobą jeszcze tylko dwie szanse.

aa

Cóż – na tym mogłabym zakończyć opis aplikacji, ale moim zdaniem na uwagę zasługuje jeszcze całkiem sympatyczna oprawa wizualna – neonowe kontury wkręcają człowieka w dziwny, lekko psychodeliczny klimat. Ścieżka audio również jest całkiem ok, jednak bez nadmiernych rewelacji.

Oczywiście gracze mają okazję połączyć się ze znajomymi przy pomocy Facebooka, by dzielić się swoimi wynikami. Trzeba przyznać, że każda kolejna sekunda spędzona w aplikacji sprawia, że człowiek ma zawroty głowy, lecz o to akurat bym się nie martwiła. Większe problemy sprawia poziom trudności, który akurat w grze od Game Cooks jest dość wyskoki. Niemniej jednak apkę polecam, choćby na chwilowe, kibelkowe posiedzenia.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button