Pet Hotel Story – poprowadź hotel dla zwierząt

Pet Hotel Story to propozycja od zespołu studia TeamLava. W grze wcielamy się w rolę właściciela hotelu dla zwierząt. Tak ważne zadanie musi być wykonywane systematycznie i dobrze, dlatego tylko najlepsi dostają się na szczyty hotelowych drabin kariery. Aplikacja wymaga połączenia z internetem, więc offline nie poszalejemy.

W trakcie kilku minut, bądź godzin, hotel generuje dość duży przychód. Za zebrane pieniądze możemy kupować różnego rodzaju pomieszczenia dla podopiecznych. W markecie znajdziemy przedmioty funkcjonalne, jak na przykład galerie sztuki, w pokojach dla zwierząt nowocześnie wykończone pomieszczenia dla gości, w pokoju zabaw różnego typu punkty spa i gry, w pokojach rodzinnych miejsca do rozmnażania, a w dekoracjach obiekty upiększające hotel.

Walutą, której jest najmniej są diamenty. Ich zadanie jest standardowe – denerwują i blokują grę. Jeżeli dokupimy sobie ich kilkaset, będziemy mogli przyspieszać budowy, czy kupować vipowskie pokoje. Na szczęście autorzy przewidzieli też opcję dla osób które nie lubią wydawać pieniędzy na mikropłatności. Zabawa wymaga cierpliwości, lecz się opłaca.

Swój budynek możemy na różne strony powiększać. Oczywiście wiąże się z tym opłata za wykup powierzchni. Czasem się zdarza, że obok naszej posiadłości latają balony z fantami. W trakcie rozbudowy możemy złapać dane bonusy i cieszyć się ich zawartością. Możemy w nich znaleźć pieniądze, specjalne przedmioty, bądź diamenty.

Generalnie produkcja nie jest jakaś zaskakująca ani wyjątkowa. To klasyczny zabijacz czasu na wiele godzin, dni, a nawet tygodni. Polecam dzieciom i osobom które są wyjątkowo cierpliwe i nie jest im straszne oczekiwanie na wybudowanie pokoju, czy jego udekorowanie.

icon
Pet Hotel Story™Storm8 Studios LLCGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close