Patchmania – królicza zemsta na farmerze

Króliczki wyjątkowo kojarzą się świętami Wielkiej Nocy. Tak się akurat złożyło, że wkrótce przyjdzie nam obchodzić to wydarzenie. Twórcy Patchmania prawdopodobnie bardzo szczerze wzięli sobie do serca nadchodzące tygodnie i wydali aplikację, w której głównymi bohaterami są właśnie króliki.

sD

Fabuła jest smutna. Pewien farmer postanowił wyciąć drzewa i krzewy stanowiące domy dla naszych zwierzątek. Króliki postanowiły się zemścić. I my im w tym właśnie pomożemy.

W każdym z poziomów naszym zadaniem jest nakarmienie zwierzaków specjalnymi rodzajami warzyw. Wystarczy przeciągnąć palcem po postaci, kierując na warzywka i w końcu do dziury, by osiągnąć sukces. Należy wiedzieć, że nie powinniśmy pozostawiać żadnych fatów na planszy. Może się bowiem okazać, że podany pokarm będzie niewystarczający i wtedy zadanie zostanie zawalone.

ASC

Czasem sterujemy jedną postacią, a innym razem kilkoma. Każdy bohater ma przyporządkowany dany rodzaj pożywienia. Musimy zapamiętać ten pokarmowy łańcuch, by nie mylić się podczas zabawy. Bohaterów jest czterech, więc głowa z pewnością nam nie zaparuje ;)

Wredny farmer czasem zastawia na naszych podopiecznych pułapki. Musimy liczyć się z koniecznością zmiany planów. Pełnia żyć to 5 króliczych uszu. Jeśli nie poradzimy sobie z jakimś poziomem (a tych jest ponad 600), przyjdzie nam poczekać kilkanaście minut na ich naładowanie.

AAAAAAAAAAA

Jeżeli miałabym oceniać aplikację ogólnie, wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest słodka i wymaga z pewnością myślenia. Zarówno graficznie, jak i pod względem oprawy dźwiękowej jest świetnie, więc w sumie kompletnie nie mam się do czego doczepić. Polecam grę fanom gier logicznych ;)

icon
PatchmaniaLittle Details LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button