Sky Streaker – na golasa po niekończącej się rurze

Główny bohater Sky Streaker stwierdził, że nie będzie chodził po mieście jak normalny człowiek. Postanowił latać w majtkach i nie przejmować się innymi. Jego rodzina niezbyt dobrze przyjęła tę decyzję i podąża za nim na każdym kroku, chcąc ubrać Richarda w spodnie i kosztowne koszule pod krawat.

acfs

Jako wielcy pogromcy stereotypów, pragniemy pomóc naszemu przyjacielowi w jego przełomowej ucieczce. Sterujemy więc jego zgrabnym (ykhm…) ciałkiem i skaczemy z jednej części rury na drugą, omijając podwieszone ciuchy.

Jeden kontakt z ubraniem kosztuje nas stratę godności i konieczność uruchomienia planszy od nowa. Na szczęście istnieje coś takiego, jak power-upy – dzięki nim mamy okazję na przechytrzenie rodzinki i wzbicie się w powietrze przy pomocy balona, czy podobnych przedmiotów.

sac

Ważną rzeczą jest zbieranie monet. Dobry zapas gwarantuje możliwość zakupu fajnych części garderoby, które nijak się nie mają do przykrywania zwykle osłoniętego ciała.

Zawsze po skończeniu zabawy widzimy ilość zebranych punktów. Możemy bić swoje rekordy do woli, nie martwiąc się mikropłatnościami, bo owe w grze nie występują.

ascs

Jeżeli lubicie lekkie gierki wymagające zręczności, polecam produkcję Cartoon Network. To świetna zabawa na wolną chwilę i niezapomniane wrażenia z ucieczki przed zawstydzoną rodzinką ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button