Glozzle – 3000 leveli w przestrzennej układance

W ostatnim czasie choruję na totalny brak fascynacji grami. Tak było do czasu przetestowania Glozzle. Gra od Magma Mobile oferuje – uwaga – ponad 3000 poziomów podzielonych według poziomu trudności na łatwe, średnie i trudne. Puzzle 3D, przestrzenna układanka? Zwał, jak zwał – jest świetnie! ;)

Sama liczba leveli jest powalająca, lecz to dopiero początek elektryzującej siły Glozzle. W grze wcielamy się w rolę swego rodzaju budowniczego, który z przestrzennie porozrzucanych cząsteczek musi stworzyć jakieś dzieło, tylko i wyłącznie przy pomocy obrotu figury.

Do wyboru są trzy poziomy trudności. Na początku jest ciężko – nawet w przypadku najłatwiejszej opcji. Nie do końca wiemy o co chodzi, gmatwamy się i nie jesteśmy precyzyjni. Po kilku etapach zaczynamy łapać o co chodzi i wszystko staje się jasne. Mnie ukończenie 40 leveli zajęło około 15 minut.

Tak było w najłatwiejszych planszach. Kiedy zabrałam się za te bardziej skomplikowane, czas reakcji wydłużył się, bo figury były złożone z mniejszych elementów, które bardzo dokładnie musiałam łączyć z pozostałymi.

Należy wiedzieć, że biorąc udział w zabawie z Glozzle, trzeba być niezwykle precyzyjnym i cierpliwym. Za każdą plansze można uzyskać od 1 do 3 gwiazdek. Ilość gwiazdek uzależniona jest od szybkości ukończenia poziomu. Niezałapanie się do czasowych ram skutkuje awansem z jedną gwiazdką.

Jeśli mowa o wizualnych odczuciach, to są jak najbardziej pozytywne. Aplikacja jest bardzo ładna, jej elementy neonowe, a oprawa dźwiękowa niezwykle przyjemna. Polecam wypróbowanie i dobrą zabawę :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
GlozzleMagma MobileGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button