aa – wbijaj szpilki w oczko

Nie miałam dobrych przeczuć uruchamiając grę aa. Dziwna nazwa, małe litery, nijaka ikonka wpisu. Po pewnym czasie jednak zrozumiałam fenomen produkcji. Jest minimalistyczna, wciągająca i bardzo trudna.

acsc

Gra podzielona jest na poziomy. Oczywiście ich trudność systematycznie wzrasta, co przysparza nam sporych problemów. Maksymalnie udało mi się dotrzeć do ósmej planszy, mimo mojej wielkiej upartości, więc to o czymś już świadczy.

Na środku ekranu znajduje się czarna kula do której przyczepione są różnego rodzaju ,,szpilki”. Naszym celem jest dołożenie wszystkich dodatkowych elementów, które przydzielone nam są w danym levelu.

Na początku szpilki są zamontowane rzadko, więc nie mamy większego problemu z trafieniem do bez przerwy obracającej się tarczy. Z czasem jednak robi się trudno. Obiekty są ściśle przy sobie ułożone, a my musimy jeszcze gdzieś wetknąć nasze ponumerowane kulki.

acsas

Produkcja autorstwa General Adaptive Apps posiada tabelę wyników z rankingiem graczy. Możemy dzielić się ze znajomymi swoimi osiągnięciami przy pomocy portali społecznościowych.

To, co denerwuje mnie w aa to reklamy. Pojawiają się bardzo często i w dodatku pod postacią wideo. Istnieje możliwość ich ,,skipnięcia” dopiero po kilku sekundach. To zniechęca do zabawy bardzo skutecznie.

Nie ukrywam, że gra jest ciekawa. Trzeba jednak wiele cierpliwości, by dobrze sobie z nią poradzić. Polecam fanom zręcznościówek ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button