Mr Jump – nowość z AppStore już podbija świat

Mr Jump pojawiło się w AppStore wczoraj. Zdążyłam przetestować aplikację i mam w planach ją rzetelnie opisać. Co powiecie na fajną skikajkę? Studio 1Button oferuje na obecną chwilę 12 poziomów, jednak zapewnia, że wkrótce powstanie więcej.

Każdy z poziomów wygląda inaczej. Żeby jednak móc dojść do następnego, trzeba ukończyć poprzedni. Już pierwsza plansza jest trudna. Musimy liczyć się z tym, że wielokrotnie zdarzy nam się powtarzać zabawę. Etapy zaliczamy w procentach. Dopóki jednak nie uzyskamy 100%, nie mamy szans na awans. Z tego też względu trzeba wykazać się dużą cierpliwością :)

Sterowanie jest banalne. Dotykamy ekranu, by wykonać drobny skok, przytrzymujemy, kiedy mamy w planach daleki skok. Pokonujemy przeszkody w postaci kolców. Jedno bliskie spotkanie z nimi powoduje natychmiastowe przerwanie gry, a tym samym konieczność rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Postać porusza się dość szybko, więc nie mamy czasu na zastanawiamy się. Jedyne na co mamy wpływ, to moment skoku. Precyzja w tym przypadku jest koniecznością, bo w przeciwnym razie na wieczność utkniemy na pierwszym levelu.

Graficznie aplikacja wygląda bardzo przyjemnie. Jest minimalistyczna i pozytywna. Lubię takie produkcje, więc zachęcam Was do testowania.

Swoimi wynikami możemy dzielić się ze znajomymi przy pomocy portali społecznościowych, tym samym rzucając im wyzwanie. Wśród dodatkowych opcji można wyróżnić jedynie wyciszenie.

icon
Mr Jump1Button SARLGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button