RunBot – miasto pod Twoimi stopami

RunBot to gra, która od samego początku zachęca do rozpoczęcia zabawy. Głównym bohaterem aplikacji jest roboto-mężczyzna, który za pomocą naszych dłoni przemierza miejskie przestrzenie, rozprawiając się z atakującymi go wrogami, oraz unikając zderzenia z przeszkodami, które mogłyby pozbawić go życia. Może nie jest to najlepsza gra, jaką testowaliśmy, jednak zasługuje na przetestowanie i powiedzenie o niej kilku miłych słów.

Jak zapewne się domyślacie – runner to runner – gra, w której pobijamy jedynie swoje rekordy. W przypadku RunBota, zabawa staje się o tyle przyjemniejsza, że w grę wchodzi dobra grafika i świetne efekty dźwiękowe. Poruszamy bohaterem za pomocą własnych palców, którymi przesuwamy po ekranie w odpowiednich momentach. Jeżeli widzimy przeszkodę, którą musimy przeskoczyć, wystarczy przeciągnąć palcem w górę, jeśli natomiast wypadałoby się pod nią prześliznąć – palec skierowany w dół.

Wrogowie czuwają i co jakiś czas próbują nas zniszczyć. Mamy wtedy dwie możliwości. Użycia specjalnych osłon, które chronią naszą postać przed zniszczeniem, lub strzelamy do nich ze specjalnie przygotowanej dla nas broni.

Po przemierzeniu pewnej odległości, wpadamy w okrągły wlot, w którym poruszamy całym urządzeniem, używając akceleratora, aby nasza postać mogła dryfować między przeszkodami, bez żadnych obrażeń. Po dotarciu do końca tunelu, wracamy do standardowego – ręcznego sterowania postacią.

Pobierz RunBot za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button