College Chic Makeover – malowanka i ubieranka w jednym

Przedstawiana w tym wpisie aplikacja skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych Czytelniczek appsblog.pl. College Chic Makeover – Spa & Salon Day: Dress Up, Make Up, Photo Fun & Card Maker, bo tak dokładnie brzmi nazwa opisywanej produkcji, to gra, która umożliwia zabawę w kosmetyczkę, fryzjerkę, wizażystkę i garderobianą w jednym. Macie ochotę na dużą dawkę kosmetycznej zabawy? Przeczytajcie więcej poniżej.

Uruchamiając aplikacje, widzimy już jakie zadanie stawiają przed nami twórcy gry. Upiększać, upiększać i jeszcze raz upiększać. Do wyboru w darmowej wersji mamy  tylko jedną postać: słodką dziewczynę o blond włosach, która przychodzi do nas z problemami skórnymi. Kiedy już zapoznamy się z klientką, decydujemy do którego pomieszczenia ją zabrać najpierw: SPA, czy do ,,ubieralni”. Decydując się na SPA, musimy zadbać o twarz i włosy naszej podopiecznej.

Do dyspozycji mamy różne przyrządy, które umieszczone są na dolnym pasku. Aby ich użyć, wystarczy przeciągnąć je na twarz klientki. Kiedy zobaczymy (i usłyszymy), zadowolenie kobiety, możemy przejść do kolejnego etapu gry.

Ubieranie, malowanie i czesanie – takie oto atrakcje znajdziemy w zakładce ,,dress up”. Możemy według własnego uznania dopasować kolor włosów, oraz kształt fryzury, dobrać odpowiednie ,,pierdółki”, typu: opaski do włosów, okulary, apaszki itp. Stroje podzielone są na różne kategorie. Mamy szansę na stworzenie własnej kompozycji, albo wybranie gotowej z listy.

Niestety większość fajnych funkcji jest zarezerwowana dla pełnej, płatnej wersji gry. Warto jednak wypróbować tą typowo ,,dziewczyńską” gierkę.

Pobierz College Chic Makeover za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button