Winx Bloomix Quest – magiczny runner z nastoletnimi czarodziejkami

Winx Bloomix Quest to oficjalna gra serialu o nazwie Klub Winx, w którym grupa przyjaciółek – czarodziejek ratuje świat przy pomocy magii. Mobilna produkcja to świetna propozycja dla młodych dziewczynek, które nie mogą rozstać się ze swoimi ukochanymi bohaterkami. Gra od AppS Ministry jest runnerem, w którym przychodzi graczowi wykonywać kolejne questy. Jeżeli ta kategoria nie jest Wam obca, z pewnością odnajdziecie się w produkcji.

Akcja gry toczy się w znanych z serialu miejscach. Przychodzi nam biegać po gmachu wielkiego budynku, po lesie, a także korzystać z dobrodziejstw techniki jak na przykład rower, by szybciej i sprawniej przemieszczać się po kolejnych częściach produkcji.

Nie znam serialu, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo autorzy przyłożyli się do stworzenia podobieństwa między aplikacją mobilną, a tym, co widzimy na ekranach telewizyjnych. Wiem jedynie, że w apce znajdzie się dużo magii, która prześladuje nas na każdym kroku i co więcej – bardzo często pomaga.

Do dyspozycji graczy oddano 3 typy rozgrywki. Początkowy tutorial w dość jasny sposób prezentuje zasady panujące w grze, więc już po kilku minutach można zdecydować o swoich czarodziejskich losach.

Nie mogę się powstrzymać i nie skrytykować ścieżki audio. Jeżeli miałabym 5 lat, prawdopodobnie śpiewałabym razem z wokalistkami, skacząc i tańcząc na wszelkie strony. Mając kilka razy tyle wiosen za sobą, niestety jestem w stanie jedynie wyłączyć głośnik w swoim smartfonie. Tego nie da się znieść. Ale w zasadzie chyba gra nie została stworzona dla graczy +20…

Wierzę, że dziewczynki oglądające serial będą zachwycone. Mnie aplikacja nie powaliła na kolana, lecz z technicznego punktu widzenia zawiera wiele ciekawych opcji, które z pewnościom nastolatkom przypadną do gustu.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button