Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #51

Witajcie, Drodzy Czytelnicy! Jeżeli jesteście zawaleni nauką albo czeka Was dzisiaj dzień pełen spotkań rodzinnych (ach, te polskie, niedzielne tradycje), na pewno potrzebujecie czegoś, co pozwoli Wam nieco odetchnąć. Nie należymy być może do ekspertów w dziedzinie relaksu oraz maksymalnego odprężenia, ale jesteśmy przekonani niemal w stu procentach, że dzięki przygotowanym przez nas przecenom będziecie w stanie miło spędzić niedzielę. Na pewno też pozwolą Wam one zapomnicie o tym, co Was czeka w poniedziałek albo ile musicie jeszcze zrobić do końca dzisiejszego dnia. Żeby nie przedłużać – zachęcamy do zapoznania się z pięćdziesiątym pierwszym odcinek cyklu Androidowe Okazje. Obiecujemy Wam dzisiaj niemalże same „perełki”!

Modern Combat 5: Blackout

Jeżeli kiedykolwiek usłyszycie od kogoś, że gry mobilne nie są w stanie nawet w najmniejszym stopniu dorównać swoim PC-owym odpowiednikom, fanom Battlefielda czy też Medal of Honor śmiało pokazać możecie grę Modern Combat 5: Blackout. Jest to bez wątpienia obecnie jeden z najlepszych FPS-ów w Google Play. Co bardzo ważne – przeceniono go teraz aż o 40 procent.

Opisywana gierka nie oferuje nam żadnej wyjątkowo oryginalnej fabuły. Mamy okazję wcielić się tutaj po prostu w postać członka jednostek specjalnych, którego zadaniem jest stawienie czoła terrorystom. Akcja produkcji rozgrywa się w różnych miejscach osadzonych na naszym globie. Niektóre misje wykonujemy w Azji, natomiast inne w Europie czy też nieco bardziej egzotycznych lokalizacjach.

W Modern Combat 5: Blackout nie można narzekać na nudę. Prawda jest taka, że w trakcie wykonywania misji cały czas jest co robić i nawet na chwilę nie możemy stracić koncentracji. Mimo że stojące przed nami wyzwania nie należą do wyjątkowo skomplikowanych, ukończenie ich to nie lada wyzwanie nawet dla bardzo doświadczonego gracza.

FPS od Gameloftu to jeden z tych tytułów, który wymaga od nas nie tylko zwracania uwagi na cele główne, lecz także wszelkiego rodzaju wątki poboczne. To dzięki tym drugim możemy uzyskać większą ilość punktów, a tym samym mamy okazję w większym stopniu ulepszać wyposażenie naszego głównego bohatera.

W kwestii graficznej oraz dźwiękowej nie można mieć do Modern Combat 5: Blackout żadnych zastrzeżeń. Produkcja prezentuje się naprawdę bardzo okazale i nie wydaje mi się, by ktokolwiek mógł mieć co do tego odmienne zdanie.

Gra Modern Combat 5: Blackout kosztuje obecnie $3,99. Ile trzeba za nią zapłacić poza promocją? Dokładnie $6,99Pobierz Modern Combat 5: Blackout za $3,99 w Google Play.

Superfrog HD

Czy w ostatnim dziesięcioleciu ubiegłego wieku dane było Wam zagrać na komputerze Amiga? Każdy z Was, który odpowiedział twierdząco na to pytanie, prawdopodobnie doskonale zna produkcję Superfrog. Żaba będąca superbohaterem wyposażonym w czerwoną pelerynę trafiła niedawno do urządzeń z Androidem. Dobra wiadomość jest taka, że obecnie można ją pobrać za znacznie mniej, niż na co dzień.

Historyjka towarzysząca rozgrywce w Superfrog HD opowiada nam o księciu i księżniczce. Zakochani żyją sobie beztrosko i szczęśliwie do momentu, w którym przedstawicielka płci pięknej nie zostaje porwana, natomiast przystojny następca tronu – zamieniony w żabę. To właśnie wtedy rodzi się tytułowy Superfrog, który za sprawą lemoniady potrafi robić dużo więcej, niż jego koledzy „po fachu”.

Remake znanej platformówki oferuje nam ponad 20 plansz, w których naszym zadaniem jest kierować bohaterką żabą, zbierać monety oraz owoce, a także omijać przeszkody w postaci niebezpiecznych kolców i tym podobnych.

Nie mamy tutaj do czynienia z tysiącem ulepszeń dla kierowanej przez nas istoty oraz innymi tego typu dodatkami. Kilka power-upów dających chociażby niewidzialność czy ponadprzeciętną szybkość całkowicie wystarczają jednak do tego, by świetnie się bawić i poczuć się tak, jak jeszcze można było poczuć się, będąc dzieckiem w latach 90. XX wieku.

Na chwilę obecną Superfrog HD wyceniony jest na nieco ponad dolara. To spora obniżka, biorąc pod uwagę, że niedawno cena tej gry wahała się w granicach trzykrotnie wyższych. Pobierz Superfrog HD za $1,20 w Google Play.

European War 4: Napoleon

Każdy, kto chociaż w najmniejszym stopniu interesuje się historią, na pewno nieraz zastanawiał się nad tym, co by było, gdyby jakaś bardzo znana bitwa zakończyła się innym rezultatem. Można – oczywiście – dywagować na tego typu tematy godzinę albo i znacznie dłużej. Warto może jednak zamiast tego pobrać na swojego smartfona apkę o nazwie European War 4: Napoleon.

Dzięki European War 4: Napoleon mamy okazję wcielić się w postać dowódcy sił zbrojnych i wziąć udział w mniej lub bardziej znanych konfliktach mających miejsce w różnych częściach naszego świata. Do przejścia mamy tu w sumie 84 kampanie w 6 lokalizacjach. Pozwala nam to na nieustanną zabawę przez co najmniej kilka długich godzin.

Gra jest bardzo rozbudowana, tak więc na pewno wszyscy miłośnicy strategii będą nią zachwyceni i skorzystają z tej promocji.. Jedynym minusem, jaki wydaje się mieć European War 4: Napoleon to brak wątku dyplomatycznego, który – nie ma co ukrywać – występuje w większości tego typu produkcji.

Strategia od studia EasyTech kosztuje zazwyczaj $0,99. Przez krótki czas można ją dorwać zupełnie za darmo. Pobierz European War 4: Napoleon za darmo w Google Play.

Bridge Constructor Medieval

Macie w sobie coś z architekta? Lubicie tworzyć budowle i patrzeć jak pomagają one ludziom w życiu codziennym? Jeśli na odpowiednią szkołę i zdobycie zawodu jest już – według Was – za późno, sprawdźcie się w grze Bridge Constructor Medieval.

Aplikacja, o której mowa w tym momencie, umożliwia nam tworzenie konstrukcji, a ściślej mówiąc, mostów. Mimo że większość mobilnych produkcji przyzwyczaiła nas do tego, że niewiele ma wspólnego z rzeczywistością, zdecydowanie Bridge Constructor Medieval zaliczyć można do tych dużo bardziej wiarygodnych tytułów.

W grze przychodzi nam tworzyć mosty z pięciu różnych materiałów. Na samym początku narzuca nam się, co powinniśmy robić na danym etapie, ale z czasem, to jest wraz ze zdobywanym doświadczeniem, sami możemy decydować o większości szczegółów. Jak pewnie się domyślacie, robienie wszystkiego na własną rękę nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, zatem warto przygotować się na korzystanie z metody prób i błędów oraz wiele wzlotów i upadków.

Audiowizualnie Bridge Constructor Medieval wypada całkiem nieźle na tle podobnych gierek. Wszystkie zastosowane tutaj elementy nie rażą w oczy niedoskonałością, a już na pewno nie można powiedzieć o nich, że są brzydkie czy niedopracowane.

Bridge Constructor Medieval zostało przecenione z $1,99 na $0,99. Jeżeli macie nieco wolnej gotówki, warto zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty. Pobierz Bridge Constructor Medieval za $0,99 w Google Play.

Musimy Was zmartwić – na dzisiaj to wszystkie przeceny, jakie dla Was przygotowaliśmy. Jeżeli z którejś z nich skorzystaliście, dajcie nam znać w komentarzach. Na pewno zmobilizuje nas to do dalszej pracy! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button