Strawberry Shortcake Pocket Lockets – stwórz własną biżuterię

Aplikacja o dość długiej nazwie Strawberry Shortcake Pocket Lockets to świetna zabawa dla dziewczynek. Jeżeli macie ,,pod ręką” maluchy, które są obecnie na etapie upiększania własnej urody w różnego rodzaju świecidełka, pokażcie im apkę z tego wpisu. Jeżeli im się nie spodoba, zdecydowanie zwątpię w swój gust.

Pamiętacie tak zwane Złote Myśli? Jeżeli nie, tym gorzej dla mnie, bo zdaje się, że jestem już kompletnie starym prykiem. Złote Myśli to taki zeszytowy pamiętnik, w którym koleżanki i koledzy wpisywali odpowiedzi na zadane przez nas pytania i wklejali swoje własne zdjęcia na pamiątkę przyjaźni. Strawberry Shortcake Pocket Lockets to wersja mobilna albumu ze zdjęciami kolegów i koleżanek.

Założenie twórców (Budge) jest takie, by dziewczynki mogły fotografować się nawzajem i wstawiać swoje zdjęcia do naszyjników, które mogą następnie wysyłać swoim przyjaciółkom, bądź zapisywać w galerii, jako swego rodzaju ,,wpisy”. Moim zdaniem jest to bardzo fajny sposób na zajęcie malucha.

Dziecko poza robieniem zdjęć do wzorca i wstawianiem ich do wybranych świecidełek, może dobierać koraliki w różnych kształtach i kolorach, a także dobierać literki i żyłki do swoich potrzeb. W konsekwencji każdy naszyjnik okazuje się być oryginalny i bardzo ładny.

Niestety, część opcji zablokowana jest dla graczy VIP. By wykupić wypasione koraliki, należy zapłacić kilka złotych. Wydaje mi się, że da się jednak obyć bez tego. Świetna koncepcja i fajna realizacja ;)

icon
Strawberry Shortcake LocketsBudge StudiosEntertainmentBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button