Supreme Heroes – Przywdziej pelerynę.

Chodź ratować ludzkość. Jeśli chciałeś w młodości zostać superbohaterem, a żaden pająk nie chciał Cię ugryźć, albo Twoi rodzice wciąż żyją, to możesz spokojnie dać szansę tej apce!

unnamedCAQRCF63Supreme Heroes: Card RPG to gra ze stajni Electronic Arts Swiss Sarl, którzy mają w swoim dorobku gry oparte głównie na własnej licencji, niektóre całkiem dobre, inne, cóż, średnie dosyć. Supreme Heroes pozwala nam się wcielić w skórę wymarzonego superbohatera. Możemy go nazwać, spersonalizować wygląd (całkiem sporo opcji) i rozdać punkty między umiejętności. Całość rozgrywki polega na pokonywaniu przeciwników, innych herosów reprezentowanych przez innych graczy, a także wykonywanie misji. Jeśli chodzi o walkę, to EA zasłania się tu dopiskiem do tytułu Card RPG. Oznacza to, że nie mamy prawie żadnego wpływu na walkę z przeciwnikiem – mamy możliwość przegonienia go tylko w różnicy statystyk ofensywnych i defensywnych, a także w zaawansowaniu naszego ekwipunku, reszta to czysta loteria. Jednak poziomy są tak wyważone, że nawet kontakt z kimś level wyżej kończy się dla nas śmiercią, bez draśnięcia naszego adwersarza. Misje polegają głównie na klikaniu w przycisk i czekaniu chwili, albo pokonywaniu losowych, komputerowych przeciwników. Całość jednak szybko się kończy – walcząc z żywymi graczami tracimy punkty walki, a wykonując misje energię.unnamedCALIPZED Jeśli zejdziemy do zera, to niestety musimy czekać, aż wszystko się naładuje. Możemy także dołączać do klanów (tzw. Lig) i brać udział w eventach organizowanych w grze.

Jak to na superbohaterów przystało, to wszyscy są narysowani w typowo komiksowym stylu, bardzo Marvelowskim nawet bym powiedział. Modele i personalizacja wyglądają całkiem fajnie, jednak nie uświadczymy tu zaawansowanych animacji walki – ogranicza się ona do dymków i obserwowania paska zdrowia. Z dźwiękiem jest gorzej, nie jest zbyt zróżnicowany i ciekawy, radziłbym wyłączyć go podczas rozgrywki.

Może nie jest to wymarzona gra dla superbohaterów, wymaga połączenia z netem i opiera się na oklepanym schemacie, ale można dać jej szansę, nuż się spodoba.

Ocena AppsBlog to 6/10.

Supreme Heroes za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button