Indestructible – multiplayer dla fanów czterech kółek

Stuningowane, superszybkie samochody zaczynają pomału wychodzić z mody. Teraz do akcji wkraczają pojazdy wyposażone w śmiertelnie niebezpieczną broń. Nie wierzycie? W takim razie bez dwóch zdań powinniście sprawdzić grę „Indestructible”.

Indestructible na pierwszy rzut oka wygląda jak typowa gra wyścigowa. Znajdziemy w niej trójwymiarową oprawę graficzną, dobrze brzmiące efekty dźwiękowe i tory, na których przemieszczają się pojazdy. Pozory bywają jednak bardzo mylące, gdyż tak naprawdę opisywana przez nas gra z produkcjami takimi jak chociażby Need for Speed wspólnego ma niewiele, o czym sami już za chwilę się przekonacie.

W produkcji studia Glu Mobile gracz wciela się w postać kierowcy specjalnego samochodu. Specjalnym nazwaliśmy go dlatego, że można montować w nim niebezpieczne bronie – lasery, wyrzutnie rakiet bądź tradycyjne karabiny maszynowe.

Cel rozgrywki w grze różni się w zależności od tego, jaki tryb zdecydujemy się wybrać. Do dyspozycji mamy standardowy death match, oraz recover to charge i capture the flag. W żadnym z nich nie przychodzi nam ścigać się z rywalami, natomiast chodzi przede wszystkim o to, by ich niszczyć.

Najwięcej frajdy gra w Indestructible sprawia podczas korzystania z Multiplayera. Tryb Single jest, niestety, w tym przypadku bardzo okrojony. Jeżeli więc nie macie często dostępu do sieci, nowa samochodówka od Glu nie jest czymś przeznaczonym dla Was.

Minusem produkcji z tego wpisu są wszechobecne mikropłatności. Do pewnego czasu wygrywanie kolejnych starć w grze pozwala nam na ulepszanie pojazdu. Gdy już jednak będziemy mieli na koncie nieco większy staż, nie będziemy w stanie niczego zmienić bez specjalnej waluty Glu, którą kupić możemy – rzecz jasna – tylko za prawdziwą gotówkę.

Jak przystało na aplikację znanego producenta, Indestructible prezentuje się bardzo dobrze pod względem graficznym. Naszym zdaniem plansze i pojazdy w grze robią pozytywne wrażenie i powinny spodobać się nawet najbardziej wymagającym graczom.

Jeżeli macie dość standardowych samochodówek, z całą pewnością powinniście wypróbować rozgrywkę oferowaną przez Indestructible (Google Play). Tym bardziej, że pobranie tej gry nie wiąże się z żadnymi, obowiązkowymi kosztami.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button