Kiddy Timer – na mycie zębów i karnego jeżyka

Chcecie nauczyć swoje pociechy prawidłowego mycia zębów? Musicie pamiętać o tym, że szczotkowanie trwać powinno 2 minuty. A aby zachęcić dzieci do używania szczoteczki przez tak długi czas, powinniście bez dwóch zdań użyć aplikacji o nazwie Kiddy Timer.

Kiddy Timer to dość proste narzędzie odliczające czas. Niby nic, co powinno zainteresować, a jednak w pewnym sensie zwraca na siebie uwagę. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na swój kolorowy design i kilka ciekawych funkcji, o których napiszę za chwilę.

Autorzy opisywanej aplikacji nie piszą, do czego konkretnie została ona stworzona. Szczotkowanie zębów, odliczanie czasu spędzanego przez dziecko przed komputerem, na karnym jeżyku  – zastosowań Kiddy Timer jest sporo. W jaki sposób wykorzystacie program, zależy tylko i wyłącznie od Was.

Na czym dokładnie polega Kiddy Timer? Program umożliwia nam włączenie aż czterech odliczań jednocześnie. Każdy stoper jest niezwykle kolorowy, przez co jest atrakcyjny dla oka milusińskich. Dostępna jest również opcja pozwalająca na dodanie zdjęć dzieciaczków nad stoperem. Dzięki temu nigdy nie pomylimy się, które dziecko ile czasu ma jeszcze na zabawę bądź mycie ząbków.

W komentarzach w Google Play widać, że niektórym funkcja jednoczesnego aktywowania kilku stoperów nie działa prawidłowo. Osobiście nie miałem tego typu problemów. Dlatego właśnie uważam, że Kiddy Timer powinien znaleźć się w Waszym smartfonie, jeśli macie dzieci, a tego typu narzędzia do tej pory nie instalowaliście.

Kiddy Timer to pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button