Glean – prosta gra, która potrafi zabić nudę

Dopadła Was nuda? Znaleźliśmy ciekawą grę logiczną, która Was z niej wyciągnąć. Nie spodziewajcie się jednak bardzo trudnego poziomu trudności. No a przynajmniej nie na samym początku. Drodzy AppsCzytelnicy, poznajcie mobilną łamigłówkę o nazwie Glean.

W opisywanej grze – jak to zwykle bywa w produkcjach logicznych – mamy do czynienia z całkiem prostymi zasadami. Każdy z leveli jest labiryntem, w którym umieszczone są różnego rodzaju elementy – chmurki, gwiazdki i tym podobne. Nasze zadanie polega na zebraniu każdego ze wspomnianych „gadżetów”. Ale uwaga – jeżeli już raz postanowimy podążyć daną ścieżką, nie będzie odwrotu. Trzeba więc każdy ruch poważnie przemyśleć, by nie wpakować się w „bagno”.

Do dyspozycji graczy oddano w Glean 160 poziomów. Jak na grę logiczną nie jest to imponująca liczba, ale wystarczająca do tego, by dobrze bawić się przez co najmniej kilka godzin. Osobiście opisywana gra przypadła mi do gustu, jak będzie z Wami? Ciężko powiedzieć. Myślę, że jeśli jesteście fanami łamigłówek, nie powinniście narzekać.

Oprawa graficzna Glean na kolana nie powala. Nie oznacza to jednak, że patrzenie w ekran nie jest przyjemnością. Modernistycznie wyglądające plansze sprawiają wrażenie solidnie przygotowanych. Nawet więc jeśli jesteście dość wybredni, Glean powinno znaleźć się w Waszych smartfonach.

Glean do pobrania za 3,49 PLN w Marketplace

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button