Dynamic Keyboard – sposób na literówki

Pisanie sms-ów za pomocą ekranu dotykowego sprawia Wam sporo problemów? Macie dość literówek, które musicie poprawiać po przelaniu swoich myśli? Być może Wasze problemy z klawiaturą rozwiąże świeży projekt o nazwie Dynamic Keyboard, który od pewnego czasu pobrać można z Google Play.

Klawiatur ułatwiających pisanie w smartfonach bądź tabletach można znaleźć całe mnóstwo. Warto jednak o nowościach w tego typu programach wspominać, gdyż mało kto zadowala się standardową, androidową klawiaturą. Jeśli ktoś pisze SMS-y sporadycznie – ok. Gdy jednak przychodzi nam pisać jedną wiadomość za drugą – pojawia się już problem. Ileż razy można bowiem poprawiać ciągle występujące literówki, prawda?

Dynamic Keyboard działa w pewnym stopniu na zasadzie klawiatur często umieszczanych w nawigacjach. Podczas wpisywania tekstu, klawiatura stara się przewidzieć, jaki wyraz chcemy napisać i powiększa nam literki pozwalające nam na szybkie napisanie danego słowa. Oczywiście, cały czas mamy możliwość napisania czegoś zupełnie innego. Pomysł jednak całkiem ciekawy i godny uwagi.

Testowałem opisywany w tym wpisie program przez kilka dni. Nie piszę zbyt wielu SMS-ów, jednak muszę przyznać, że korzystanie z Dynamic Keyboard nie było wcale doświadczeniem, które będę wspominał w negatywnym tego słowa znaczeniu. Niemniej jednak narzędzie zostało odinstalowane z mojego smartfonu. Dlaczego? Nie pozwala na wpisywanie polskich znaków. Cóż, jestem zbyt przywiązany do swojego ojczystego języka, by zrezygnować z „ogonków” na rzecz Dynamica.

Dynamic Keyboard do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button