Slushy! – Make Crazy Drinks – robimy drinki

Pomimo tego, że lato dobiega końca, gdzieś na gorących wyspach ludzie cieszą się słońcem i są spragnieni ochłody, w postaci owocowych – lodowych drinków. Ci Czytelnicy, którzy lubują się w grach, w których ich zadaniem jest tworzenie przeróżnych rodzajów napojów, lub dań, powinni zainteresować się Slushy! – Make Crazy Drinks. Aplikacja nie jest być może dobra na długoterminowe granie, ale prawdopodobnie wielu z Was uprzyjemni czas ;)

Na samym początku gry, widzimy wyspę z barkiem. My natomiast znajdujemy się na środku wielkiej wody w maleńkiej, drewnianej łódce. Gdy dopływamy do brzegu, zostajemy prawdziwymi barmanami. Od nas zależy w jaki sposób stworzymy drinki, i jak będą smakowały. Na ladzie stoją różnego koloru kubeczki do nalania płynów. Możemy wybierać dowolnie. Kiedy ten etap będziemy mieć już za sobą, warto dopasować nakrywkę do plastikowego kubka. Pozostaje jedynie dobrać składniki, które będą motywem przewodnim naszego orzeźwiającego napoju: pomarańcza, żurawina, wiśnia, cola, kiwi (lub zarezerwowane dla pełnej wersji – cytryny, ananasy, mango itp.). Kolejny etap stanowi nalanie soku za pomocą specjalnej maszyny.

Kiedy picie będzie gotowe, możemy udekorować swoje ,,wynalazki” w dowolny sposób, na przykład wkładając pokręconą, kolorową rurkę do otworu, lub udekorować pojemnik wybranymi przez siebie wzorkami z galerii. W każdej chwili możemy również zmienić tło, na jakim przedstawiany jest nasz drink, oraz zapisać swoje dzieło na rolce, lub rozesłać znajomym.

Pobierz Slushy! – Make Crazy Drinks za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 3/10.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button