Baby Care & Baby Hospital – zaopiekuj się dzieckiem

Baby Care & Baby Hospital to aplikacja, która skierowana jest przede wszystkim do dzieci. Pokazuje w jaki sposób opiekować się maluchem (na przykład bratem, lub siostrą), aby nie zrobić mu krzywdy. Gra uwrażliwia małe główki na choroby i cierpienie innych. Dzięki możliwości opieki i leczenia małych pacjentów, użytkownicy aplikacji będą bogatsi o wiedzę, która przydaje się w przyszłości (oby nie w zbyt bliskiej).

Po uruchomieniu aplikacji, do wyboru mamy dwójkę dzieci, którymi będziemy się zajmować. Oczywiście możemy ,,dokupić” inne maleństwa, jednak będzie nas to kosztowało kilka realnych złotych monet. Po wybraniu dziecka, decydujemy się na jeden z czterech trybów: baby care, baby doctor, baby bath, oraz baby dressing.

Załóżmy, że decydujemy się na baby care. Naszym oczom (i uszom) ukazuje się mały, płaczący bobas, z ubrudzoną pieluszką. Na dolnym pasku widnieją przybory, którymi możemy posługiwać się w grze. Zabieramy pieluszkę, i przeciągamy w odpowiednie miejsce. Dziecko płacze dalej. Musimy dowiedzieć się, co takiego mu nie odpowiada, że nie może spokojnie spać. Przychodzi kolej na zasypkę, którą używamy do całego ciała. Później pozostaje nam tylko nakarmienie malca i podanie mu smoczka.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie domyślić się, co takiego doskwiera dziecku, zawsze możemy wspomóc się dymkiem, który co jakiś czas pojawia się obok główki naszego podopiecznego. Po zakończonym zadaniu, możemy podzielić się efektami, w postaci zdjęcia dzieciaczka, za pomocą maila, facebooka, lub po prostu zapisania na rolce od aparatu.

Pobierz Baby Care & Baby Hospital za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button