Bomb’em all – wysadźmy wszystko!

Niestety w realnym życiu zabawa z dynamitem bądź innymi środkami wybuchowymi nie jest ani bezpieczna ani wesoła. Na szczęście z pomocą przychodzą nam wspaniałe gry! Zobacz jak pójdzie Ci podkładanie bomb!

Wydawcą gry jest grupa IT Top, która wyprodukowała dla użytkowników Windows’a Phone już sporą liczbę aplikacji. Niestety, nie cieszą się one zbyt wielką popularnością.

Bomb’em all to klasyczny i znany bomberman w nowej, odświeżonej odsłonie. Każdy gracz wciela się w postać robocika wyposażonego w szereg bomb, które uwielbia wszędzie podkładać. Każda runda jest osobną planszą złożoną z dziesiątek kwadracików, które budują drogi a także przeszkody. Nasz bohater ma także wrogów, którzy czekają tylko aby do nas dotrzeć i zabić samym dotykiem. Poruszają się one stale po planszy utrudniając nam tym samym ruch.

Aby dostać się do kolejnej rundy, gracz musi odszukać brązowe drzwi a także zdobyć do nich złoty klucz. Wszystkie te przedmioty ukryte są pod różowymi kwadratami, które najprościej należy wysadzić w powietrze. Oprócz tych wszystkich utrudnień, robot może zdobyć także ulepszenia i ciekawe dodatki. Wspomagają one szybkość poruszania się czy też zasięg wybuchu. Co ważne, nie tylko przeciwnicy mogą nas zabić ale także my sami, kiedy nie uciekniemy od wybuchającej bomby!

Sterowanie odbywa się za pomocą czterech przycisków, które odpowiadają czterem stronom świata. Tę opcję może zastąpić joystick. Jednak żadna z tych możliwości nie jest najlepsza. Steruje się po prostu źle. Bomby podkłada się za pomocą dwóch przycisków. Grafika jest ładna, kolory są mocne i wyraziste a muzyczka w tle nadaje nowoczesnego wydźwięku grze.

Niestety pomimo całkiem dobrego wykonania, gra wydaje się bardzo nużąca. Może jest odpowiednia dla młodszych graczy. Nieco starsi użytkownicy mogą się zawieść trochę nudną fabułą i brakiem akcji.

Ocena końcowa: 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button