The Journey Down – niesamowita przygodówka z rozległą fabułą

The Journey Down to pierwszy epizod historii o dwóch typach spod ciemnej gwiazdy, którzy prowadzą stację benzynową na obrzeżach miasta. Produkcja studia SkyGoblin jest tak ciekawa, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Jej fabuła, dialogi i oprawa audiowizualna sprawiają, że człowiek po prostu chce więcej.

Cała zabawa w grze polega na poszukiwaniu różnych przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek. W tym celu przeszukujemy kolejne miejsca akcji, by wykorzystać zebrane obiekty do rozwikłania głównej sprawy. Tu akurat wszystko rozchodzi się o tajemniczą książkę, która wraz z autorem zniknęła z posiadłości. Okazuje się, że znalazła się w zbiorze dwóch mężczyzn i ci nie wiedząc zupełnie o posiadanym skarbie, udostępniają do niego dostęp nieznanej kobiecie…

Nie mogę Wam za dużo zdradzać, bo sama nie lubię spojlerowania. Mogę tylko zapewnić, że podobnej gry na rynku nie znajdziecie. Aplikacja jest płatna, lecz w mojej opinii warto poświęcić na nią kilka złotych.

Z tego co zdążyłam zauważyć, wielu graczy narzeka na zbyt rozbudowane dialogi. Owszem – jest ich dużo, lecz pacając w ekran można przyspieszyć ich przeskakiwanie, przez co móc kontynuować zabawę.

Osoby które niezbyt dobrze czują się w języku angielskim powinny odpuścić sobie zakup. Należy słuchać co postaci mają do powiedzenia i często dobierać adekwatne odpowiedzi z kilku propozycji. Nie da się po prostu ,,strzelać”, bo cały czar pryska.

Graficznie produkcja mnie zachwyciła. Jest specyficzna. Autorom nie można odmówić rozwiniętej wyobraźni, a co za tym idzie – fantastycznego dopasowania ścieżki dźwiękowej i głosów bohaterów.

Takie gry trzeba lubić – to nie jest typ apki, który przypadnie do gustu każdemu. Przed zakupem polecam obejrzenie jakiegoś filmiku, bądź chociażby przeczytanie mojej recenzji :) Skoro dobrnęliście już do tego miejsca, prawdopodobnie wiecie co zrobić z poniższym linkiem!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button